reklama

Budują nowe chodniki i ścieżki na Pańskiej Górze i w okolicach

, Gospodarka, Wiadomości, 06.12.2022 07:45, red
Za rok wszystko ma być gotowe.
Budują nowe chodniki i ścieżki na Pańskiej Górze i w okolicach

Niedawno informowaliśmy, że magistracie w Andrychowie udało się wyłonić nowych wykonawców rewitalizacji na Pańskiej Górze. To projekt sporo opóźniony. Na wiosnę zerwana została umowa pomiędzy gminą a poprzednim wykonawcą, o czym obszernie informowaliśmy na mamNewsa.pl

Tym razem zadanie podzielono na dwa etapy. W ciągu 7 miesięcy Pańska Góra ma zostać poprzecinana siecią ścieżek rowerowych i alejek spacerowych. Koszt to 8,4 mln zł.

Drugie zadanie, realizowane przez innego wykonawcę, to odbudowa Stawu Anteckiego. Koszt – 11 mln zł, a termin wykonania to druga połowa 2023 roku.

Prace trwają.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 06.12.2022 16:03

Chodnik niech Żak zrobi do przedszkola nr 3 w Andrychowie gdzie dzieci chodzą po kamieniach i po wodzie!!!!!!!!!! A w tym śmiesznym stawie anteckiego będą się kąpać radni którzy głosowali za tą zbyteczną inwestycją??? A staw w rynku popadł w ruinę, dopasowuje się teraz do ruiny zamku Bobrowskich.

Koniczynka, 06.12.2022 16:01

Chodnik niech Żak zrobi do przedszkola nr 3 w Andrychowie gdzie dzieci chodzą po kamieniach i po wodzie!!!!!!!!!!