reklama

BRW w Andrychowie powiększy się

, Gospodarka, Wiadomości, 11.06.2021 19:10, PG
Trwa uzyskiwanie decyzji środowiskowych.
BRW w Andrychowie powiększy się

Zakład Black Red White znajdujący się w Andrychowie przy ul. Krakowskiej to producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Umiejscowiony jest tutaj nie tylko salon, ale też hale produkcyjne czy montażowe.

Zakład zamierza się powiększyć. W planach jest przebudowa hali produkcyjnej i hali produkcyjno – magazynowej. Mają zostać także postawione dwie stróżówki kontenerowe oraz odpylacz główny przy hali nr 2 przy ul. Krakowskiej w Andrychowie. W Urzędzie Miejskim trwa postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla tego przedsięwzięcia.

Obwieszczenie w te sprawie do publicznej wiadomości podał burmistrz Andrychowa. Można je znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej.

Póki co nie wiadomo kiedy rozpocznie się budowa.

Salony BRW znajdują się również w Wadowicach i Kętach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 12.06.2021 20:59

taki dopisek: będąc zdrowym na ciele i umyśle podobno łatwiej jest STAWAĆ SIĘ. Pozdro :)

Archanioł Michał, 12.06.2021 20:40

@jolk z mojej strony trochę bardziej przyziemnie ( o Panie na cóż mi przyszło , na prawdę muszę ? wiem, wiem ) Rząd ( to liczy ten licznik Balcerowicza (( ciekawe , że sobie takiego nie założył)) )poprzez bank centralny ma do dyspozycji SWÓJ pieniądz, ma wytwórnię papierów wartościowych, no a w tych czasach dodatkowo dostęp do klik, klik i jest. Tomuś co najwyżej ma dostęp do tego "rządowego" pieniądza. A w ogóle wpadł na pomysł ( oczywiście pod rozwagę bezradnych Ich gminy) , że weźmie sobie jeszcze pośrednika i jemu zapłaci lichwiarską prowizje ( przypadek naprawiacza telewizorów na stołku prezesa AEC). Tak , że obrazowo: mrówka może słoniowi wiesz co ? Mam nadzieje , że choć tyle wiesz. A przypadek "dzidzi". Jej grafik zaczyna sie od 7. 00. Samochód parkuje 7.21. wchodzi podpisać , odbić , no coś , że JUŻ jest. Po czym wychodzi i wyciąga z samochodu cary - no czymś trzeba się zajmować w te nudne godziny, dłubanie w nosie, pierdzenie w stołek już się znudziły, a przecież dodatek funkcyjny ( prawie połowa minimalnej pensji) za coś się NALEŻY. Dobra kończę bo te wasze przyziemne sprawy naprawdę mnie już nużą. NIEZMIENNIE SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH i te mniejsze na dokładkę. Pozdrawiam serdecznie, bo tylko zdrowym na ciele i umyśle można STAWAĆ SIĘ. Czego serdecznie życzę. Amen.

Zakolog, 12.06.2021 13:33

@jolk - Właśnie w tym jest problem, że jesteście bezkresnymi ignorantami, na niczym się nie znacie, nic nie potraficie. Gdyby teraz profesor FeelFree napisał edukacyjną rozprawkę pod tytułem „ Od Bretton Woods, poprzez petrodolary do kreacji pieniądza fiducjarnego przez deficyty budżetowe”, to nawet tego tytułu nie jesteście wstanie zrozumieć. Pomijam już wasze wielkie osiągnięcia jak niejeżdżące autobusy, osuwające się strefy, deficytowe elektrociepłownie, ale wy nawet zwykłej pływalni nie jesteście wstanie prowadzić. W ubiegły piątek grupa stałych bywalców musiała zrezygnować z pływania, a Gmina straciła wpływy z biletów za wstęp, ponieważ jakaś wasza blondi, którą zatrudniliście w środku pandemii, gdy basen był zamknięty, zapomniała ułożyć grafiku dla ratowników. Dzidzia zapewne uznała, że wzorem Tomusia ona też ma długi weekend i nie musi nic robić.

jolk, 12.06.2021 08:51

Dla tego czegoś poniżej odpowiedź http://www.dlugpubliczny.org.pl/

FeelFree, 11.06.2021 23:16

@barte - lokali do wynajęcia będzie niestety niedługo więcej; epidemia, centrum handlowe. Może chociaż ta bliska perspektywa powstania "nowoczesnej elektrowni" opartej na imporcie śmieci z okolicy ściągnie tu tysiące naukowców z całego świata? A wracając do zadłużenia gminy to powinniśmy dobić do 100 milionów w tym roku; to już w końcu trzy cyfry, a zawsze można będzie zwalić na epidemię i inflację. No i na PiS, co nie tomekx?

FeelFree, 11.06.2021 23:06

Za kadencji Tomasza Żaka Andrychów stał się chyba jedną z bardziej zadłużonych gmin w regionie - już 74 miliony... które to miejsc w Małopolsce w 2020 roku? To pewnie same trafione inwestycje z tego zadłużenia? A perspektywy są być może jeszcze bardziej obiecujące, w końcu radni ładnie głosują w miarę stałym stosunkiem głosów nad wszystkimi planowanymi wydatkami... Kiedy przegłosują dodatkowe miliony na prace na osuwisku?

ƅarte, 11.06.2021 21:55

Widać po ogłoszeniach "Lokal do wynajęcia" ?

tomekx, 11.06.2021 21:25

Widać że za kadencji Tomasza Żaka Andrychów staje się centrum gospodarczym regionu