reklama

Beskid Media na pierwszym miejscu w Małopolsce!

, Gospodarka, Wiadomości, 16.07.2020 08:10,
Beskid Media na pierwszym miejscu w Małopolsce!
Firma Beskid Media z siedzibą w Kętach powstała kilka lat temu po połączeniu kilku lokalnych dostawców internetowych. Obecnie w rejonie Andrychowa, Kęt czy Żywca to jeden z czołowych dostawców usług internetowych. W regionie firma położyła już setki kilometrów światłowodów, a to jeszcze nie koniec inwestycji.

Beskid Media to nie tylko rozbudowana sieć, ale również jakość. Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił niedawno ranking najlepszych dostawców internetu w Polsce.

Średnia prędkość pobierania danych w internecie stacjonarnym w Polsce wynosi 152,4 Mb/s, a w mobilnym - 20,2 Mb/s. Prędkość wysyłania danych to odpowiednio 59,6 i 9,2 Mb/s, a średnie opóźnienie: 33,5 ms i 65,8 ms - wynika z badania Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczącego jakości polskiego internetu.

Okazuje się, że w województwie małopolskim największych operatorów przebiła firma Beskid Media (314 Mb/s, 56,1 Mb/s, 12,3 ms). Pod względem prędkości wysyłki nieznacznie ustępuje Orange i T-Mobile.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy