reklama

Będzie dostawa nowych przystanków i kamer je monitorujących

, Gospodarka, Wiadomości, 28.08.2019 08:20, red
W końcu udało się rozstrzygnąć przetargi
Będzie dostawa nowych przystanków i kamer je monitorujących

Od stycznia 2018 roku po gminie Andrychów kursują już nowe autobusy, na zakup których gmina Andrychów otrzymała kilkanaście milionów zł dotacji z Unii Europejskiej.

To jednak nie koniec. Andrychowski projekt komunikacyjny przewidywał także zakup nowych przystanków, systemu dynamicznej informacji przystankowej dla pasażerów i monitoringu przystanków.

Władze gminy miały problem z wyborem wykonawców, ale w końcu udało się rozstrzygnąć dwa przetargi: na przystanki i monitoring.

Przetarg na dostawę i montaż kilkudziesięciu nowych wiat przystankowych wraz z elementami infrastruktury przystankowej wygrała firma EL-PRZEM za 1,48 mln zł.

Z kolei przetarg na rozbudowę systemu monitoringu wizyjnego miejsc publicznych w gminie Andrychów (kamery monitorujące przestanki) wygrała firma Mirracord z Andrychowa za 453 tys. zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy