reklama

Basen wkrótce otwarty?

, Gospodarka, Wiadomości, 20.04.2021 15:00, DK
Odkryty basen kąpielowy w Andrychowie będzie otwarty już w maju?
Basen wkrótce otwarty?

Wszystko za sprawą m.in. wymienników ciepła wody, które są na wyposażeniu basenu od ubiegłego roku. System sprawdził się na tyle dobrze, że w przypadku cieplejszych majowych dni będzie możliwe otwarcie basenu dla mieszkańców.

Teraz wszystko zależy jedynie od rządzących. Póki co nie ma informacji na temat daty otwarcia basenów kąpielowych, siłowni, restauracji etc.

Odkryty basen kąpielowy od początku swojego istnienia był wyposażony w aparaturę podgrzewającą wodę (umiejscowiono specjalne panele na dachu hotelu), jednak sprzęt szybko się popsuł i otwarcie basenu w maju mijało się z celem.

Teraz, po drobnych inwestycjach poczynionych przez Zakład Gospodarki Komunalnej i dzięki współpracy z andrychowską elektrociepłownią, znowu jest to możliwe i być może mieszkańcy będą mogli cieszyć się odkrytym basenem kilka tygodni dłużej. teraz wszystko zależy od pogody i... rządu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy