reklama

Autobusy znów zastąpią pociągi na trasie do Zakopanego

Gospodarka, Wiadomości, 31.08.2021 16:00, eł

Utrudnienia pojawią się również dla podróżujących między Tatrami a Krakowem.

Autobusy znów zastąpią pociągi na trasie do Zakopanego

Pisaliśmy już o zmianach w kursowaniu pociągów i zastępczej komunikacji autobusowej na trasie między Krakowem a Bielskiem-Białą. Ale to nie koniec kolejowych przetasowań w regionie.

Od 1 września zmiany nastąpią również na trasie z Krakowa do Zakopanego, która przebiega przez powiaty wadowicki i suski. Z powodu dalszego ciągu inwestycji na łączących te miasta liniach kolejowych, pasażerowie znów będą musieli przesiąść się do autokarów zastępczej komunikacji autobusowej.

Pociągi pojawiły się na tej trasie na czas wakacji, a teraz znów przestaną jeździć. Na całej trasie od stacji Kraków Główny do Zakopanego od 1 września autobusy zastąpią wszystkie składy Intercity. Jeśli chodzi o pociągi Polregio, nie będą one kursowały tylko na odcinku Sucha Beskidzka – Zakopane. Między tymi miastami pasażerów również przewozić będą autokary. Informacje o miejscach zatrzymywania się autobusów można znaleźć tutaj, a także na plakatach rozwieszonych na stacjach kolejowych.

Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy