reklama

Autobusy w Andrychowie na celowniku kontrolerów. Ujawniono nieprawidłowości

, Gospodarka, Wiadomości, 06.03.2021 18:00, PG/red
Trzy pojazdy zatrzymane w zajezdni.
Autobusy w Andrychowie na celowniku kontrolerów. Ujawniono nieprawidłowości
Inspekcja Transportu Drogowego przeprowadza ostatnio kontrole autobusów w Andrychowie.

- Na dzień dzisiejszy zostały w sumie zatrzymane trzy dowody rejestracyjne, w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami z zakresu stanu technicznego. Kontrole dotyczyły przewoźników zarówno prywatnych jak i miejskich wykonujących przewozy osób na terenie Andrychowa – informuje Sylwia Nessing Kaliciecka z krakowskiego oddziału ITD.

Jak ustalił nieoficjalnie portal mamNewsa.pl kontrole ITD dotyczą także autobusów kursujących w ramach miejskiej komunikacji w Andrychowie. Tutaj także pojawiły się nieprawidłowości co do spełniania warunków technicznych przez te pojazdy. Co ciekawe, są to autobusy stosunkowo nowe, kupione zaledwie kilka lat temu.

Z tego powodu w ostatnich dniach na ulicach Andrychowa pojawiły się nowe autobusy, podstawione przez firmę która jest operatorem komunikacji miejskiej w Andrychowie.

Nowy, duży autobus kursuje na linii Andrychów – Targanice [na zdjęciu]. Z tego akurat pasażerowie są zadowoleni, ponieważ dotychczas w godzinach szczytu wiele razy zdarzało się, że pasażerowie najzwyczajniej nie mieścili się w małych miejskich autobusach. Teraz nie powinno być z tym problemu.

Do tematu powrócimy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy