reklama
reklama

Ankieterzy odwiedzą mieszkańców

Gospodarka, Wiadomości, 04.07.2024 09:31,
Ankieterzy przez ponad 2 tygodnie będą odwiedzać gospodarstwa domowe i zadawać mieszkańcom pytania na temat sytuacji transportowej w gminie.
Ankieterzy odwiedzą mieszkańców
Władze Wadowic informują, że trwają prace nad Planem Mobilności dla Gminy Wadowice. W związku z tym Urząd Miejski w Wadowicach wraz z wykonawcą firmą VIA VISTULA Spółka z o. o. zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym dokumentu.

- Na zlecenie Gminy Wadowice firma VIA VISTULA przeprowadzi w okresie od 5 do 21 lipca br. badania ankietowe w losowo wybranych gospodarstwach domowych na terenie całej gminy. Łącznie przebadanych zostanie 500 osób. Wywiady będą realizowane codziennie po godz. 15.00 oraz w soboty po godz. 10.00. Ankieterzy przez ponad 2 tygodnie będą odwiedzać gospodarstwa domowe i zadawać mieszkańcom pytania na temat sytuacji transportowej w gminie. Badania mają na celu określenie preferencji transportowych mieszkańców, zebranie informacji na temat środków transportu jakimi podróżują ankietowani oraz możliwości wprowadzenia usprawnień w transporcie zbiorowym. Informacje uzyskane w badaniu zostaną wykorzystane przy opracowaniu dokumentu pt. Plan Zrównoważonej Mobilności dla Gminy Wadowice, którego głównym celem jest poprawa funkcjonowania transportu zbiorowego oraz infrastruktury (w tym rowerowej)

- informuje magistrat w Wadowicach.

Każdy ankieter działający na zlecenie Gminy będzie posiadał w widocznym miejscu identyfikator zawierający: imię i nazwisko, nazwę zamawiającego i wykonawcy, nazwę projektu, a także kopię listu podpisanego przez Burmistrza uzasadniającego potrzebę przeprowadzenia tego badania.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy