Andrychowska Fabryka Maszyn w programie Dobre, bo Polskie [VIDEO]

, Gospodarka, Wiadomości, 08.10.2017 09:50, (red)
Zakład z Andrychowa w materiale promocyjnym TVP.
Andrychowska Fabryka Maszyn w programie Dobre, bo Polskie [VIDEO]

Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM SA specjalizuje się w produkcji obrabiarek, współpracując m.in. z koncernem Siemens. Obecnie firma zatrudnia ok. 160 osób.

Kilka dni temu andrychowski zakład był głównym bohaterem najnowszego odcinka programu „DOBRE, BO POLSKIE!” w TVP 3 Kraków. Program prezentuje przedsiębiorców z Małopolski, którzy osiągnęli sukces nie tylko w kraju, ale i poza granicami.

W programie można będzie zobaczyć gdzie i jak są produkowane obrabiarki, dowiedzieć się trochę o historii, teraźniejszości oraz planach na przyszłość Andrychowskiej Fabryki Maszyn.

 

Kto nie widział w telewizji, ma okazję teraz zobaczyć.

 

 

 

źrodło: AFM

AKTUALIZACJA: 2017-10-08

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Stanislawa_2801, 09.10.2017 13:11

Cieszmy się,że pozostałości polskich fabryk jeszcze działają jako polskie. AFM działa i to do tej pory i to nie złym wynikiem, jakoś przeszli wszystkie zapędy do niszczenia wszystkiego co polskie i utrzymali się. Widocznie są dobrzy skoro do tej pory działają. Kibicujmy im, by działali jak nadjłużej.

max90, 03.10.2017 12:20

Może liderami w swojej branży nie są ale na polskim rynku jedna z ostatnich firm produkujących maszyny. Nie mówiąc o tym że przy wielkości AZPB i WSW tylko oni nie są na skraju bankructwa, nie mówiąc o tym że firma się rozwija.

bronxno1, 03.10.2017 09:50

@krytyk: jeżeli znajomość maszyn masz na takim poziomie jak interpunkcje i ortografię to jesteś mało-wiarygodnym ekspertem.

krytyk, 03.10.2017 09:32

Są tanie bo są słabe. AFM jest daleko za rozwojem. Są wolne i toporne. Fajne na wschódi 3 świąt albo dla kogoś kto jeszcze nie doszedł do kwestii lepiej dacwięcej i mieć lepiej . Jak to jeden z.pracownikow powiedział AFM a np Hyundai to jak by porównać poloneza do mercedesa ...