reklama

Andrychów sprzedaje kolejną działkę w strefie. Znajdą się chętni?

Gospodarka, Wiadomości, 21.03.2023 10:30, red
Poszukiwany jest nowy właściciel tych terenów.
Andrychów sprzedaje kolejną działkę w strefie. Znajdą się chętni?
Władze Andrychowa chcą sprzedać kolejne tereny w strefie ekonomicznej przy ulicy Biała Droga w Andrychowie. W ostatnich latach udało się tam sprzedać kilka działek. Trwa budowa dwóch nowych zakładów.


Teraz na sprzedaż wystawione zostały dwie działki: duża o powierzchni 1,1 ha i mniejsza - o powierzchni o 0,28 ha. W planie zagospodarowania tereny są oznaczone jako "tereny zabudowy techniczno-produkcyjnej przemysłu ciężkiego". Cena: 1,8 mln zł netto. Sprzedaż planowana jest na wiosnę.

Dodajmy, że niedawno udało się ostatecznie zakończyć budowę strefy - w części, gdzie kilka lat temu osuwała się ziemia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 22.03.2023 07:23

To fantastycznie że rozwój w Andrychowie prężnie idzie na Białej drodze między ulicą sąsiednią a Stefana Batorego zajmijcie się też rozwojem Budynku Socjalnego właśnie w tejże strefie gdzie już się osiedlili sami wyróżnieni z ligi Klops i to w jednym fundamencie warto się tematem na Ulicy Batorego zainteresować same nieroby darmozjady niby up............ledzeni, a sprawni fizycznie i wydolni po różne głupie w potrzebie fanty no Żak to z twojej ręki szły perłowe rozdania na takie nieprzemyślane przywileje gdzie też małe dzieci i rodziny mieszkają, Żak skoro jesteś jeszcze w Kadencji rozdawania to zamiast bilbordy twoje pomysl o tych gdzie ten temat jest krzywdzący Głęboko bo nie każda prężna powierzchnia jest jak Twoja!!!!!!!