reklama
reklama

Akcja społeczna Leroy Merlin w Andrychowie [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 23.07.2021 13:30, DK / WB

Wspólna akcja Leroy Merlin i Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie.

Akcja społeczna Leroy Merlin w Andrychowie [FOTO]
Sklep Leroy Merlin w Andrychowie jest w budowie. Będzie zlokalizowany w nowej Galerii Andrychów przy ulicy Biała Droga. Otwarcie zaplanowano w październiku tego roku.

Niemniej, firma zatrudniła już pracowników, którzy w piątek (23.07) zorganizowali akcję sprzątania terenów nad Wieprzówką w Andrychowie.

- W piątek (23.07) Zakład Gospodarki Komunalnej wraz z przyszłymi pracownikami oddziału Leroy Merlin w Andrychowie do godziny 12:00 uzbierali 160 worków śmieci. Jest to pierwsza nasza wspólna akcja, którą zainicjowała firma Leroy Merlin Polska. Mam nadzieję, że takich inicjatyw będzie więcej i inne firmy również postanowią dołączyć się do akcji sprzątania naszego regionu - informuje nas prezes zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie Zbigniew Bizoń.

Akcja Leroy Merlin w Andrychowie była częścią ogólnopolskiej akcji tej firmy, która polega m.in. na sprzątaniu dzikich wysypisk śmieci w miejscowościach gdzie firma ma swoje sklepy.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 24.07.2021 06:44

Czyli w Sułkowicach nie ma co liczyć na taką akcje ?