reklama

ADAMEX zwycięzcą konkursu 'Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej'

, Gospodarka, Wiadomości, 04.11.2019 11:04, INFORMACJA PRASOWA
ADAMEX zwycięzcą konkursu 'Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej'

Firma ADAMEX z Podolsza – zajmująca się produkcją renomowanego ekogroszku, sprzedażą opału oraz maszyn budowlanych światowych marek – doczekała się kolejnej znaczącej nagrody… Zdobyła I miejsce w tegorocznej edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce 24 października 2019 roku, w Dworku Białoprądnickim w Krakowie. W imieniu pracodawcy statuetkę, dyplom i nagrodę z rąk głównego inspektora pracy Wiesława Łyszczka oraz okręgowego inspektora pracy w Krakowie Józefa Bajdla odebrał współwłaściciel firmy ADAMEX Krzysztof Kosowski - wspólnie z główną księgową Katarzyną Biel.

Wspomniana uroczystość, zorganizowana w roku obchodów stulecia istnienia Państwowej Inspekcji Pracy, zgromadziła dziesiątki zaproszonych osób. Oprócz przedstawicieli PIP, reprezentantów małopolskich urzędów, służb, organizacji pracodawców, partnerów społecznych krakowskiego okręgu, nie mogło zabraknąć tegorocznych laureatów nagród w konkursach: „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, „Buduj bezpiecznie” i „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”.

W XXVI edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” wyłoniono 10 laureatów – wśród nich firmę ADAMEX, zajmująca się produkcją renomowanego ekogroszku, sprzedażą opału oraz maszyn budowlanych światowych marek, która zdobyła I miejsce w kategorii „zakłady pracy do 50 zatrudnionych”.

- Dziękujemy serdecznie, w szczególności Kapitule konkursu, za tak zaszczytne wyróżnienie. Zapewne z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem będziemy dbać o bezpieczeństwo i komfort pracy wszystkich naszych pracowników – podkreśla Adam Kosowski Prezes Spółki ADAMEX.

Kogo jeszcze nagrodzono w bieżącym roku? Poniżej prezentujemy listę tegorocznych zwycięzców w Małopolsce:

kategoria I – zakłady pracy do 50 zatrudnionych

I miejsce: ADAMEX Sp. z o.o. Sp. k., Zator, Podolsze

II miejsce: P.H. U. Wertykal S.C. Jan Lipiarski, Krystian Lipiarski

III miejsce: Armatura S.C. Komperda, Jordanów

kategoria II - zakłady pracy od 51 zatrudnionych do 250 zatrudnionych

I miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

II miejsce: Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chrzanów

III miejsce: Urząd Miasta i Gminy w Skale

kategoria III – zakłady pracy powyżej 250 zatrudnionych

I miejsce: Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp. k., Skawina

II miejsce: Shell Sp. z o.o. Oddział Kraków

II miejsce: ArcelorMittal Distribution Solutions Poland

III miejsce: Coca-Cola HBC Polska, Filia Krakowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy