reklama

A to niespodzianka! Tauron nie poskąpi nam prądu w przedświątecznym tygodniu

Gospodarka, Wiadomości, 10.04.2022 20:37, eł

Mniej przerw w dostawach energii elektrycznej niż zazwyczaj.

A to niespodzianka! Tauron nie poskąpi nam prądu w przedświątecznym tygodniu

Co niedzielę informujemy o planowych wyłączeniach prądu na cały nadchodzący tydzień. Tym razem jednak takich przerw będzie znacznie mniej niż zazwyczaj. Możemy zatem bez większych utrudnień szykować domy i mieszkania na nadejście Wielkanocy.

Spółka Tauron Dystrybucja zawsze z kilkudniowym wyprzedzeniem podaje terminy i miejsca, gdzie z powodu prac konserwacyjnych czy modernizacyjnych musi wyłączyć prąd. Okazuje się, że w najbliższym tygodniu niewiele będzie lokalizacji, w których dojdzie do przerw w dostawie energii elektrycznej. Chyba że zdarzą się jakieś awarie… W poniższych tabelach podajemy, gdzie i kiedy wystąpią planowane wyłączenia prądu w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy