200 metrów asfaltu i chodnik za prawie pół miliona złotych [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 25.11.2020 11:00, PG
Takie koszty.
200 metrów asfaltu i chodnik za prawie pół miliona złotych [FOTO]

Do końca listopada potrwa przebudowa ul. Krakowskiej w Witanowicach (droga powiatowa 1768K) na trasie Tomice – Brzeźnica.

Modernizacja obejmuje budowę chodnika dla pieszych wraz z poprawą jej odwodnienia na trasie około 200 m oraz wykonanie nowej nawierzchni drogi.

Zadanie wykonuje firma HANDREM Wiesław Słowik z miejscowości Płaza za 460 tys. zł.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach poinformowało, że od piątku droga będzie zamknięta:

W związku z wykonywaną przebudową drogi powiatowej nr 1768K Brzeźnica – Tomice informujemy, że od dnia 27.11.2020 r. (piątek) zostanie zamknięty 200 metrowy odcinek drogi w miejscowości Witanowice.

Objazd poprowadzono ulicami Jana Pawła II i Plebańską w Witanowicach. Utrudnienia potrwają do czasu wykonania nowej nawierzchni warstwy ścieralnej. Przewidywany termin przywrócenia ruchu na drodze: 30.11.2020 r. Za niedogodności przepraszamy.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy