reklama

17 czerwca otwarcie drugiego NETTO w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 10.06.2021 18:30, PG
Zastąpi mieszczący się w tym miejscu, jeszcze do niedawna, supermarket Tesco.
17 czerwca otwarcie drugiego NETTO w Andrychowie

Jak już informowaliśmy sieć sklepów Netto Polska zakupiła polską część biznesu Tesco. Z tego powodu Netto przejęło ponad 300 sklepów w Polsce, w tym także Tesco w Andrychowie, gdzie w kwietniu zorganizowano ostatnie wyprzedaże i zdjęto szyld.

Jak przekazuje nam Ewa Zaborska z biura prasowego Netto Polska, otwarcie Netto 3.0 w Andrychowie przy ul. Włókniarzy planowane jest już na 17 czerwca. - Nowy sklep będzie funkcjonował w sztandarowym formacie sieci - Netto 3.0, który charakteryzuje się atrakcyjniejszą i bardziej przyjazną, nowoczesną aranżacją sklepu i bogatszym asortymentem produktów (w tym m.in. świeżych owoców i warzyw, produktów bezglutenowych i bez laktozy oraz BIO, strefą To Go, atrakcyjną ofertą non food).

Każdemu otwarciu nowego Netto towarzyszy wiele atrakcji, więc i w Andrychowie klienci mogą liczyć na promocje. Supermarket będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz.: 6:00-23:00.

Supermarket Netto funkcjonuje już przy ul. Starowiejskiej w Andrychowie.

netto Andrychów

netto Andrychów

netto Andrychów

netto Andrychów

netto Andrychów

netto AndrychówZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ojoj, 11.06.2021 08:29

3.0 a kas samo obsługowych nadal brak, idziesz na małe zakupy i stoisz jak cieć