Zostań inżynierem lub pielęgniarką!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.01.2014 17:00, REKLAMA
Do 16 lutego br. trwa rekrutacja na nieodpłatne studia inżynierskie na kierunku: zarządzanie i inżynieria produkcji w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.
Zostań inżynierem lub pielęgniarką!

Tego samego dnia kończy się również kolejny nabór na nieodpłatne studia pomostowe na kierunku pielęgniarstwo.  Wciąż można się rekrutować i zdobyć tytuł inżyniera lub licencjata!


Na 3,5-letnim kierunku: zarządzanie i inżynieria produkcji zainteresowani mają do wyboru trzy specjalności: inżynier jakości, logistyka i transport w zarządzaniu produkcją oraz zarządzanie i inżynieria procesów chemicznych.

 

Specjalności kuszą możliwościami uzyskania międzynarodowych certyfikatów: audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością oraz audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością w transporcie wg ISO 900.  W ramach zajęć studenci biorą udział w wielu wizytach studyjnych w firmach i zakładach produkcyjnych. Studia dzienne na kierunku inżynierskim „Zarządzanie i inżynieria produkcji” są nieodpłatne. Semestr na studiach niestacjonarnych kosztuje 2000 zł.

 

Istnieje możliwość wniesienia opłaty w ratach. Kandydatów na studia w oświęcimskiej PWSZ obowiązuje elektroniczna rekrutacja (www.pwsz-oswiecim.edu.pl). Dodatkowe informacje o rekrutacji na kierunek „Zarządzanie i inżynieria produkcji”: tel. 33 843 06 17, e-mail: [email protected]

 

Trwa również elektroniczna rekrutacja na  studia pomostowe finansowane ze środków unijnych w ramach EFS kierunku pielęgniarstwo (ścieżka A, B). Ukończenie studiów pozwala uzyskać tytuł licencjata pielęgniarstwa uznawanego w krajach Unii Europejskiej, umożliwia również zdobycie atrakcyjnej i stabilnej pracy w Polsce i krajach UE.

 

W tym przypadku przyszli studenci mają kryteria rekrutacji do wyboru: konkurs świadectw maturalnych (biologia lub chemia lub fizyka lub historia lub wiedza o społeczeństwie lub matematyka) plus język polski lub język obcy nowożytny.

 

Wskazane przedmioty powinny być zdane przez kandydata na egzaminie maturalnym. Od kandydatów na tym kierunku wymagane jest również zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do studiowania na tym kierunku potwierdzone przez lekarza medycyny pracy.

 

Dodatkowe informacje i elektroniczna rejestracja na stronie www.pwsz-oswiecim.edu.pl, [email protected] ,tel. 33 843 07 14.

                                                                                 Zapraszamy!

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy