reklama

Zimowa promocja w firmie OKNO FLOREK. Rabaty aż do -40%

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.11.2020 16:00,
Zimowa promocja w firmie OKNO FLOREK. Rabaty aż do -40%
Większość ciepła ucieka z naszych domów przez nieszczelne okna i drzwi, przez co aby osiągnąć pożądaną temperaturę w pomieszczeniach musimy mocniej je ogrzewać, co wiąże się z większymi sumami wydanymi na opał.

W zimowej promocji w OKNO FLOREK okna i drzwi z rabatami - nawet do -40% (zapytaj o szczegóły w naszym punkcie sprzedaży).

Nowe okna chronią nasze mieszkanie przed utratą ciepła i zapewniają ciszę. Chociaż strat ciepła nie sposób wyeliminować w 100%, to można je zminimalizować.

Zamawiając okna w okresie zimowym zyskujesz podwójnie!! Nie martw się o montaż, jeżeli warunki atmosferyczne nie pozwolą na zamontowanie okien teraz, zrobimy to na wiosnę, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Obecnie szczególnie polecamy również niezawodne drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne firmy DOORSY. Cieszą się one dużym powodzeniem wśród naszych Klientów. W ostatnich miesiącach te właśnie drzwi montowaliśmy z kilkuset domach i mieszkaniach w Andrychowie i okolicach. Drzwi zewnętrzne można teraz kupić taniej o Vat.

WAŻNE: W tym szczególnym w firmie OKNO Florek wdrożyliśmy wszelkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego, by zminimalizować ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-19
Dużym zainteresowaniem cieszą się także drzwi wejściowe klatkowe z firmy KR CENTER, szczególnie modele z serii Bastion oraz drzwi klatkowe dostępne od ręki z firmy Erkado.

Oferujemy profesjonalny montaż.

Zapraszamy do kontaktu:

»» Okno Florek
Andrychów, ul. Legionów 4, tel. 33 870 38 18 lub 507 170 250

www.oknoflorek.eu

e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00-16:30, sob 9:00-13:00

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie: rolety, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy