reklama

Zima za pasem, czy wymieniłeś już opony?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.10.2015 16:30, REKLAMA
W poniedziałek(12.10) opady śniegu zaskoczyły chyba wszystkich. Drogi przykrył biały puch, który szybko zamienił się w błoto pośniegowe. Kierowcy jeżdżą bardzo powoli i ostrożnie, zwłaszcza Ci, którzy nie wymienili jeszcze opon na zimowe.
Zima za pasem, czy wymieniłeś już opony?

Jeśli przez okres 1-2 tygodni temperatura w nocy utrzymuje się poniżej 6 stopni Celsjusza, warto wyposażyć pojazd w opony zimowe

 

Polecamy firmę TOMICARS - Rzyki os.Szafarze 17.

 

TOMICARS to nie tylko wymiana opon, ale i skup samochodów całych i uszkodzonych, blacharstwo, naprawy bieżące, kosmetyka samochodowa oraz konserwacja podwozia.

 

Od dzisiaj wymiana opon + wyważanie to tylko 40 zł!

 

W ofercie firmy są również opony używane w bardzo atrakcyjnych cenach. Klejenie opon już od 20 zł.

 

Żeby zatrzymać auto jadące na letnich oponach z prędkością 50 km/h, droga hamowania na śliskiej zimowej nawierzchni wynosi 63 metry. Na „zimówkach” skraca się tę drogę o połowę, czyli do około 30 m.  Opony zimowe zdecydowanie więc zwiększają bezpieczeństwo, ale i komfort jazdy .

 

Zadbaj o bezpieczeństwo i wymień opony w TOMICARS" już dziś!

 

TOMICARS Przemysław Tomiczek

Rzyki os. Szafarze 17 

Kom. 889-061-801

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy