reklama

Zespół Szkół ZDZ podczas Dnia Otwartego zaprezentował nowe, ciekawe kierunki

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.07.2020 16:30, Materiał sponsorowany
Zespół Szkół ZDZ podczas Dnia Otwartego zaprezentował nowe, ciekawe kierunki
Zwykle w okresie dni otwartych w naszych szkołach odwiedzało nas kilkaset potencjalnych kandydatów do naszych szkół, często wraz z rodzicami z powiatów wadowickiego i ościennych - suskiego czy oświęcimskiego.

Pandemia koronawirusa dużo zmieniła w naszym życiu, również w naszych szkołach, a młodzież musi poznać szkołę w sposób wirtualny.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły ONLINE ZDZ Andrychów. Ciekawe kierunki kształcenia zachęcają.

Nigdzie tylko u nas

Technikum.Logistyczne wzmocnione klasami wojskowymi, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wzmocnione cukiernictwem, Technikum Informatyczne z grafiką komputerową. Liceum Ogólnokształcące z innowacją kosmetyczną, Liceum Ogólnokształcące z jazdą konną i tradycjami ułańskimi, masztalerz i wszystkie kierunki w szkołach branżowych I I II stopnia.

Chcecie z nami uczyć się tego, co Was najbardziej interesuje - zapraszamy!!!

Więcej informacji na naszych stronach internetowych, a przede wszystkich na facebooku, gdzie znajdziecie setki filmików i tysiące zdjęć, które pozwolą Wam zbliżyć się do tego, co oferujemy naszym uczniom i jaka atmosfera panuje w naszej szkole.

Zofia Wanat - Dyrektor szkoły ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty

ZAPRASZAMY!

Zobaczcie nagranie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy