Zapraszamy na najlepszy poligon paintballowy w regionie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.05.2017 16:45, REKLAMA
Zobacz propozycję firmy ADRENALINA - wypożyczalnia QUAD’ÓW i PAINTBALL’A.
Zapraszamy na najlepszy poligon paintballowy w regionie!

Nasza firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła coś, czego jeszcze nie było – możliwość przejażdżki quad’em oraz plac do paintball’a, znajdujący się w miejscowości Malec. Olbrzymia powierzchnia oraz doskonale zagospodarowany teren urozmaica rozgrywkę i czyni ją o wiele bardziej atrakcyjną.


Wybierając formę rozrywki – quad, klient może pośmigać po polu wyznaczonym przez nas lub po terenie, który klient wyznaczy.


Świetna zabawa, ogromny i zróżnicowany teren, najlepszy sprzęt w świetnym stanie, oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych (wieczory kawalerskie, urodziny, meetingi firmowe etc.)Jeżeli chcesz się dobrze bawić ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną, to miejsce jest dla Ciebie!


Do waszej dyspozycji mamy niezbędny sprzęt - markery, ochraniacze, maski, mundury, quady, a także możliwość strzelania do tarczy z WALTERA CP99 a nawet z łuku !Wystarczy że zadzwonisz na numer - 796-816-014 i umówisz termin.


Atrakcyjne ceny ! 


Zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://www.e-adrenalin.pl

oraz na facebookowy fanpage: https://www.facebook.com/adrenalina2012/

 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy