reklama

Zapraszamy do zapoznania się z zimową ofertą Klubu Sportowego Beskid Team

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.11.2018 08:25, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zapraszamy do zapoznania się z zimową  ofertą Klubu Sportowego Beskid Team
Giełda narciarska w każdą sobotę w godzinach 11.00-14.00 OSiR Kęty lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 508386780, 504222514. Używany sprzęt narciarski dla każdego.

NOWOŚĆ! Po kilku latach przymiarek w końcu postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę wypoczynku dla dzieci i młodzieży o wyjazdy zimowe. Znajdziecie tutaj najlepsze aktywne zimowisko dla dzieci i młodzieży. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizowane będą obozy narciarskie , na których pod okiem kadry doświadczonych instruktorów można będzie posmakować uroków białego szaleństwa.

Podobnie jak i latem, tak i przy dobieraniu wyjazdów zimowych największy nacisk będziemy kłaść na ciekawe i pełne atrakcji programy przygotowywane przez doświadczoną kadrę. W wielu miejscach spotkać będzie można tych samych instruktorów i wychowawców, którzy współpracują z nami również w okresie letnim. Więc zachęcamy do rezerwacji ostatnich miejsc na zimowisko w Wiśle ( ferie małopolskie)
Wkrótce pojawi się oferta letnia 2019-Jastrzębia Góra ! (www.ksbeskidteam.pl)

Półzimowisko małopolska / śląsk

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na zdrowie dzieci i młodzieży. Pomaga kształtować ich charakter oraz podnosi odporność każdego organizmu. Białe szaleństwo w grupie rówieśników jest dla dziecka również okazją do wspaniałej zabawy. Chcąc zapewnić aktywny wypoczynek swoim pociechom podczas ferii zimowych, zachęcamy do skorzystania z propozycji wyjazdów na narty i snowboard w ramach półzimowiska – 2019.Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, która pragnie spędzić ferie zimowe w sposób ciekawy i aktywny. Łączymy naukę z zabawą, dzięki czemu nasi podopieczni bez problemów zdobywają pierwsze narciarskie szlify oraz doskonalą nabyte wcześniej umiejętności.

OPIEKA: Profesjonalna i sprawdzona kadra z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkole, jak i na obozach sportowo-rekreacyjnych.

Zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia do dzieci, dlatego nasi podopieczni, rozpoczynający swoją przygodę z narciarstwem i snowboardem, będą objęci opieką przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Dzieci korzystać będą z tras o adekwatnym do ich umiejętności poziomie trudności. Szusować będziemy po beskidzkich stokach.

Zapisy na stronie www.ksbeskidteam.pl

Serdecznie zapraszamy !Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy