reklama

Zapraszamy do Pracowni RTG DAGAMED

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.05.2019 16:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zapraszamy do Pracowni RTG DAGAMED
Wykonujemy badania rentgenowskie (RTG) w zakresie stomatologii: zdjęcia wewnątrzustne (punktowe) zębów, pantomograficzne (panoramiczne), cefalometryczne (cefalometria), stawów skroniowo – żuchwowych.

Wykonujemy również badania RTG ogólnodiagnostyczne - zdjęcia RTG: płuc, kręgosłupa, stawów, czaszki, zatok, kości kończyn, ręki / nadgarstka - z oceną wieku kostnego, miednicy, jamy brzusznej i inne.

Jesteśmy najdłużej czynną Pracownią RTG w Oświęcimiu i okolicy. Pracownia jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. od 8:00 do 19:00 oraz w piątki od 8:00 do 15:00. Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym istnieje możliwość wizyty w sobotę.

Ze względu na dbałość o Państwa komfort i płynność obsługi zalecamy wcześniejsze umówienie terminu badania. Naszym pacjentom zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

W maju dla czytelników mamNewsa.pl zniżka 10% na badania rtg pantomograficzne oraz cefalometryczne. Aby uzyskać zniżkę wystarczy polubić profil https://www.facebook.com/Pracownia-RTGDagamed i zgłosić się do naszej pracowni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://www.rtg-dagamed.pl/

Pracownia RTG "DAGAMED" ul. Chemików 5 - II piętro (pokój 201)
Oświęcim tel. 518 816 888


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy