ZAPISY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ANDRYCHOWIE - łap ostatnie miejsca!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.09.2020 14:30,
Kursy nastawione na komunikację, dla tych, którzy chcą mówić, a nie wkuwać języki obce.
ZAPISY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ANDRYCHOWIE - łap ostatnie miejsca!

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w FACE 2 FACE?

W Face 2 Face prowadzimy zajęcia metodami nastawionymi na komunikację w języku obcym. 90% czasu na lekcji poświęcamy na trenowanie komunikację w języku obcym.

Kursy prowadzimy następującymi metodami:

Teddy Eddie - dzieci 2-7

Direct:

dzieci Direct Kids - 8 - 12 i młodzież Direct Teens - 13-18

dorośli Direct Direct Adults - 18 +

Angielski dla dzieci 2-7 lat metodą Teddy Eddie.

Dzięki metodzie Teddy Eddie, Twoje dziecko zapamiętuje 5 razy więcej angielskich słówek i zwrotów niż w przypadku innych metod.

Dlaczego tak się dzieje? Oto kilka powodów:

Teddy Eddie jako miś przyjaciel, nauczyciel, kompanem zabaw.

Teddy Eddie to kluczowa postać w naszej metodzie. Kreuje on bajkową atmosferę, w której dzieci czują się najlepiej. Chętnie więc nasi kursanci wchodzą w świat misia i bawią się z nim po angielsku, ucząc się zupełnie niepostrzeżenie.

Zabawnie, jednak ambitnie

Metoda Teddy Eddie to ambitny program, nieporównywalnie bogaty językowo. Mnóstwo opowiadań, tekstów i piosenek tworzą efekt „zanurzenia się w języku” . Angielski w metodzie Teddy Eddie podawany jest dzieciom jako wesoła zabawa w bajkowym świecie misia.

Nastawienie na komunikację:

Dzieci uczą się słownictwa w kontekście zdań, tekstów i sytuacji, co poszerza ich zdolność komunikacji. Od pierwszych lekcji dzieci wypowiadają pełne zdania w języku angielskim, kodują struktury w języku angielskim śpiewając piosenki, opisując obrazki, opowiadając z misiem historyjki.

Dostęp do aplikacji "PLAC ZABAW"

W Metodzie TEDDY EDDIE nie ma zadań!Jest jednak wirtualny plac zabaw, na którym na każde dziecko o dowolnej porze czeka miś, aby w wolnej chwili pobawić się, po angielsku oczywiście.Jest to najlepsza forma utrwalania materiału z lekcji, której nie zastąpi żadne zadanie domowe :)


Angielski metodą DIRECT dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Co zyskasz dzięki metodzie DIRECT?

- przełamiesz barierę komunikacyjną już od pierwszych zajęć - na zajęciach mówimy szybkim tempem, przez co zrozumienie gramatyki i komunikacja przychodzi odruchowo

- regularne powtórki - na każdych zajęciach powtarzany jest materiał z kilku poprzednich lekcji, dzięki czemu zapamiętywanie staje się o wiele prostsze

- 2/3 miesiące nauki to ponad 700 słówek w 1400 pytaniach i odpowiedziach - czyli 4 razy więcej i 4.razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod!

- nauka poprzez zabawę i komunikację - nasi lektorzy dokładają wszelkich starań wzbogacając metodę o wachlarz nowoczesnych propozycji, takich jak materiały dydaktyczne i aplikacje.

Czasu zostało coraz mniej. Zapisy zamykamy już końcem września!

Czekamy na Ciebie w Andrychowie!

ul. Krakowska 140A / biurowiec WSW/ 2 piętroZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy