Zakup opał taniej… w „PROMOCJI NOWOROCZNEJ”

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 08.01.2020 14:30,
Czy wiedziałeś, że w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, można zakupić opał workowany w promocyjnej cenie…? Nie zwlekaj! Już dziś zobacz ile możesz zaoszczędzić w ramach Promocji Noworocznej! Osobiście przekonaj się jak łatwo i wygodnie jest zamówić u nas opał…- bez wychodzenia z domu!
Zakup opał taniej… w „PROMOCJI NOWOROCZNEJ”

Nie przegap takiej okazji!… Do 31 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów, w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, którego właścicielem jest spółka ADAMEX, ceny wybranych produktów workowanych zostały objęte Promocją Noworoczną! Sprawdź które produkty kupisz teraz w niższej cenie. Chcesz skorzystać z promocji? Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia na ostatni moment! Już dziś odwiedź nasz e-sklep ekogroszekplus.pl i uzupełnij swoje zapasy opału na kolejne tygodnie zimowego sezonu – zwłaszcza, że zima dopiero da znać o sobie, a tęgie mrozy są jeszcze przed nami...

ADAMEX oferuje renomowane ekogroszki:STRONG®, ENERGY plus, RETOTER plus®, ekomiałRETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach:groszek II JARET, orzech, orzech wysokokalorycznyorazmiał węglowy.

Chciałbyś o coś zapytać…? Zadzwoń na numer naszej infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1. Zapraszamy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy