Za pół ceny!… Tania dostawa opału do Klientów e-sklepu ekogroszekplus.pl

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.07.2019 15:37, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lubisz super okazje…? No to mamy coś wyjątkowego dla Ciebie!..
Za pół ceny!… Tania dostawa opału do Klientów e-sklepu ekogroszekplus.pl

Mowa o najnowszej ofercie promocyjnej, skierowanej do lokalnych Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl. W ramach wspomnianej promocji, z dniem 1 lipca 2019 roku obniżyliśmy - i to aż o połowę (50%) - koszt dostawy opału do Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl z obszaru trzech powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski. Planujesz zakup węgla workowanego na nowy sezon grzewczy…? Nie zwlekaj, bowiem czas promocji jest ograniczony! Najlepiej już dziś złóż zamówienie on-line na stronie ekogroszekplus.pl i... ciesz się z dużych oszczędności, które zapewne przydadzą Ci się w okresie urlopowo - wypoczynkowym!

Na chwilę obecną Klienci e-sklepu prowadzonego przez firmę ADAMEX mają do wyboru trzy formy dostawy zamówionego węgla: przesyłka kurierska (na terenie całego kraju), przesyłka lokalna (na obszarze powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski) lub odbiór osobisty (darmowy) własnym transportem. W okresie promocyjnym, tj. od 1 lipca do 30 września 2019 roku, koszt dostawy określonej jako "przesyłka lokalna" wynosi zaledwie 45 złotych brutto od 1 palety!

Podkreślamy, że z tejże opcji dostawy (przesyłka lokalna) mogą skorzystać wyłącznie Klienci wskazujący w swoim zamówieniu miejsce dostawy na obszarze powiatu: oświęcimskiego, wadowickiego lub chrzanowskiego.

Firma ADAMEX to sprawdzony producent i sprzedawca renomowanych ekogroszków:STRONG®, HALNY®, ENERGY plus,RETOTER plus® oraz ekomiału RETOTER®. W swojej ofercie ma także węgiel workowany w sortymentach:groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy