reklama

Wybierz pompę ciepła do codziennego ogrzewania swojego domu i uzyskaj dofinansowanie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.04.2022 18:58,
Postaw na ciepło ukryte w gruncie lub powietrzu.
Wybierz pompę ciepła do codziennego ogrzewania swojego domu i uzyskaj dofinansowanie

Ogrzewanie domów jednorodzinnych pompą ciepła staje się coraz bardziej popularne. Ten system grzewczy sprawdzi się w domach wielorodzinnych i budynkach firmowych. Pompy ciepła są ekologiczne i nie zagrażają środowisku. Ponadto charakteryzują się dużą efektywnością i niskimi kosztami utrzymania. Jest to nowoczesna alternatywna dla tradycyjnych form grzewczych.

Pompy ciepła wykorzystują energię skumulowaną w ziemi, wodzie gruntowej, złożach skalnych i powietrzu. Wszystko zależy od jej rodzaju. Następnie uzyskane ciepło można użyć do ogrzewania domu, czy też wody.

Pompy ciepła z dofinansowaniem 2022 do 27000 zł i ulgą termomodernizacyjną – załatwiamy wszystkie formalności

Decydując się na instalację pompy ciepła, skorzystaj z programu ,,Czyste Powietrze". Misją tego jest ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, wraz z poprawą jakości powietrza. Dzięki temu programowi możesz uzyskać do 27000 złotych dofinansowania.

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej. W przypadku inwestycji w pompę ciepła pozwoli ci odliczyć wydatki związane z inwestycją.

Skontaktuj się z nami, a załatwimy dla Ciebie wszystkie niezbędne formalności z tym związane. Zadzwoń: 696 924 692

Montaż pomp ciepła na 8% od autoryzowanego instalatora

Nasza firma jest autoryzowanym instalatorem i serwisantem pomp ciepła firm Panasonic oraz Mitsubishi. Instalacje pomp ciepła z montażem 8% wykonujemy kompleksowo od wielu lat. Jesteśmy lokalną firmą zapewniającą fachowe porady, projekty instalacji, odpowiedni dobór urządzeń, odwiert głębinowy, aż po montaż instalacji pompy ciepła, wraz z późniejszym serwisem.

W trakcie funkcjonowania firmy wykonaliśmy setki bezawaryjnych pomp ciepła w Małopolsce i na Śląsku. Wszystkie są trwałe i działają efektywnie. Całym procesem montażu zajmują się zespoły monterskie, które wykorzystują wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w celu uzyskania rewelacyjnych efektów.Walusiak- Technika grzewcza i instalacyjna

Instalacjami pomp ciepła na Śląsku i Małopolsce zajmuje się firma Walusiak. Głównymi obszarami działań jest Andrychów, Wadowice, Kęty, Oświęcim, Bielsko-Biała i Żywiec oraz okolice tych miejscowości. Setki zadowolonych klientów, powierza nam coraz więcej zleceń związanych z instalacjami grzewczymi i sanitarnymi.

Zadzwoń do nas: 696 924 692 lub napisz e-maila [email protected]

Sprawdź również naszą stronę internetową https://walusiakroczyny.pl, aby poznać więcej informacji na temat: pompy ciepła Andrychów, pompy ciepła Bielsko, pompy ciepła Wadowice oraz pompy ciepła Kęty.

W naszej ofercie znajdziesz również:

  • Instalacje c.o., wod-kan

  • Przyłącza gazowe

  • Montaż klimatyzacji

  • Fotowoltaika

  • Systemy rekuperacji

  • Ogrzewanie podłogowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu hydraulicznego w Bulowicach przy ulicy Krakowskiej 83.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy