reklama

Wybieramy światłowód od Orange [aktualizacja zasięgu]

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.02.2023 07:17,
Już dziś w gminie Andrychów w zasięgu FTTH od Orange jest ponad 2000 gospodarstw domowych i firm.
Wybieramy światłowód od Orange [aktualizacja zasięgu]

Fachowcy podłączą wszystkim zainteresowanym światłowód prosto do domu. Wykonają instalację, podłączą i skonfigurują domowe urządzenia i to wszystko w około 3 godziny.

W styczniu powiększyliśmy zasięg o kolejne 432 adresy!

Możliwość podłączenia wybranego adresu wymaga weryfikacji w salonie Orange w Andrychowie przy Włókniarzy 31, tel. 515 000 517.

Obecnie zasięgiem częściowo objęte są już poniższe obszary:
Dla wielu z nas wyobrażenie sobie codziennego życia bez szybkiego internet w domu graniczy już z niemożliwością. A czas pandemii sprawił, że potrzebujemy dobrej sieci jeszcze bardziej. Zdalna edukacja, praca, zakupy, sprawy urzędowe, to już nasza codzienność. A co z dostępem do informacji, czy po prostu rozrywki? Ktoś z rodziny chce obejrzeć odcinek ulubionego serialu, ktoś inny pograć na komputerze. Czy sieć to wytrzyma? Na pewno tak, jeśli tylko będzie to światłowód.

Do zobaczenia w salonie Orange Andrychów ul. Włókniarzy 31.- ARTYKUŁ SPONSOROWANY -


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy