reklama

Wirtualny Spacer, jakiego jeszcze nie widzieliście

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.04.2019 10:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Nowa propozycja dla firm.
Wirtualny Spacer, jakiego jeszcze nie widzieliście

Czym jest Wirtualny Spacer?

Dzięki usłudze świadczonej przez WirtualStudio6 można obejrzeć naszą nieruchomość w wirtualnej interaktywnej rzeczywistości. Opcja ta jest coraz bardziej popularna. MATTERPORT to najbardziej przełomowa technologia, dzięki skanerom 3D możliwe jest uzyskanie wirtualnych kopii rzeczywistych nieruchomości.

Co nas wyróżnia?

W prezentacji obraz można dowolnie obracać, przybliżać i oddalać perspektywę nieruchomości. Widać na nim rozkład pomieszczeń względem siebie, nawet jeśli pomieszczenia są na różnych kondygnacjach. W każdej chwili można z tego widoku "wejść" w dowolny zaznaczony punkt wewnątrz budynku lub do widoku floor plan. Warto zaznaczyć że projekt jest wykonywany przez Rekomendowanego Fotografa Google Street View.

Na życzenie klienta umieszczamy naszą prezentację nie tylko na stronie internetowej, ale również w Mapach Google dzięki czemu nasza nieruchomość staje się jeszcze łatwiej odnajdywana przez zainteresowanych.

Realizacja Wirtualnego Spaceru szczególnie polecana jest dla przedsiębiorców, developerów, właścicieli hoteli, restauracji, obiektów rekreacyjnych. Dzięki temu klient za pomocą smartfona lub komputera może wcześniej dobrze poznać obiekt, z którego usług zamierza skorzystać. Taką prezentacje można wykorzystać do promowania swojego obiektu w social mediach.

Skanowanie

Skanowanie wnętrza 3D odbywa się z prędkością ok. 100m2/h dzięki czemu możemy uniknąć przestojów w pracy restauracji, hotelu czy urzędu.

Projekt

Na potrzeby projektu stworzymy panoramy 360stopni dzięki którym będzie można podziwiać Twój obiekt z zewnątrz i zobaczyć jego położenie.

Przygotujemy dla Ciebie krótki film z prezentacji oraz GIF zajmujący bardzo mało miejsca który możesz dowolnie wykorzystywać. Zapewnimy integrację z goglami do wirtualnej rzeczywistości. Umieścimy dowolną ilość punktów z krótkimi opisami, linkami, tagami. Dodamy widok modelu 3D oraz plan rozkładu pomieszczeń 2D widziany z góry.

Dodatkowo posiadamy jednego z najnowocześniejszych dronów MAVIC PRO + gimbal potrafiącego wznieść się na wysokość nawet 2,5 km filmującego w jakośći 4K. Posiadamy wszelkie licencje i uprawnienia.

Przykładowe prezentacje i więcej informacji stronie: https://www.wirtualnyspacer.net.pl/galeria

Telefon kontaktowy: 579-647-262Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy