reklama

Wigilijki firmowe w Restauracji Nad Basenem

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.11.2021 15:16,
Wigilijki firmowe w Restauracji Nad Basenem

Przed nami wyjątkowy okres spotkań w gronie rodzinnym, lecz nie tylko! To także znakomity czas na zaplanowanie spotkania w towarzystwie współpracowników i partnerów biznesowych.

Restauracja Nad Basenem w Andrychowie to idealne miejsce na zorganizowanie świątecznego spotkania dla pracowników, które jest wspaniałą okazją, aby móc wymienić się życzeniami, podsumować lub wynagrodzić cały rok pracy czy też spędzić wspólnie chwilę przy pysznym posiłku. Przepyszne tradycyjne dania, profesjonalna obsługa, pięknie ubrany stół wigilijny pozwolą w pełni cieszyć się tym magicznym czasem.
Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty organizacji wigilii firmowej w Restauracji Nad Basenem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy