reklama

Wielkanoc z Cateringiem Andrychów

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.03.2021 10:00,
Tym razem kucharze przygotowali dla Was specjalną ofertę Wielkanocną.
Wielkanoc z Cateringiem Andrychów

www.catering-andrychow.pl | Tel. 537 – 488 – 135 | www.facebook.com/cateringandrychowpl

Rewelacyjne koryta biesiadne, zimne płyty, pełny catering okolicznościowy oraz smaczne obiady dnia (tylko 17zł zupa + drugie danie) , kto już miał okazję smakować ten wie że CATERING ANDRYCHÓW to słuszny wybór. Tym razem kucharze przygotowali dla Was specjalną ofertę Wielkanocną. Znajdziecie w niej potrawy typowe dla okresu Świąt Zmartwychwstania. Mięsa pieczone, tradycyjny sos chrzanowy, żurek , ćwikła z chrzanem, domowy sos tatarski te oraz inne smakołyki możecie znaleźć w Świątecznej ofercie.

Zamówienia przyjmowane będą do dnia 30 marca 2021 pod nr 796 470 404. Zamówione przysmaki na świąteczny stół będziecie mogli odebrać w piątek lub w sobotę. Wszyscy zabiegani w tym okresie będą mogli skorzystać również z bezpłatnego dowozu zamówionego cateringu w piątek i sobotę.

Ponadto możecie zamawiać również koryta ( ceny od 109zł ), półmiski oraz zimną płytę z klasycznej oferty cateringowej. W standardowej ofercie znajduje się naprawdę znakomity wybór koryt biesiadnych idealnych na każdą okazję, od chrzcin poprzez urodziny, wesela czy też większe lub mniejsze okazje do świętowania. W celu poznania oferty warto zaglądnąć na stronę internetową www.catering-andrychow.pl lub na profil na facebooku www.facebook.com/cateringandrychowpl . Pojawiło się też sporo NOWOŚCI. Na wszelkie pytania dotyczące zamówienia cateringu odpowiedź można zaleźć również pod nr Tel. 796 470 404. W ofercie znajdziecie możliwość wynajęcia stołów lub krzeseł na swoje przyjęcia także napisów dekoracyjnych na przyjęcia weselne.

Obiady dnia – 537 488 135

Catering Wielkanocny i Koryta Biesiadne – Tel. 796 470 404

www.catering-andrychow.pl

www.facebook.com/cateringandrychowpl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy