„Węgiel z prezentem” – nie przegap nowej promocji firmy ADAMEX!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.07.2020 06:50,
Parasole, zegary, słodycze, kubki, smycze – to tylko niektóre z upominków, jakie od początku lipca 2020 roku oczekują na Klientów firmy ADAMEX, którzy w pierwszym miesiącu wakacji zdecydują się na zakup węgla workowanego lub luzem w składzie węgla, mieszczącym się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1.
„Węgiel z prezentem” – nie przegap nowej promocji firmy ADAMEX!

W ramach promocji „Węgiel z prezentem” upominek otrzyma każdy z naszych Klientów – bez względu na sposób złożenia zamówienie (osobiście lub telefonicznie) – który w lipcu 2020 roku dokona u nas zakupu min. 1 tony węgla, w dowolnym sortymencie. Jesteś zainteresowany kupnem opału? Zatem nie zwlekaj! Promocja trwa tylko do końca lipca lub do wyczerpania zapasów prezentów.

Jeśli interesuje Cię wyłącznie węgiel wysokiej jakości, w przystępnej cenie, od sprawdzonego sprzedawcy i producenta ekogroszków z terenu Małopolski, to zachęcamy Cię do wyboru oferty firmy ADAMEX. W ostatnich miesiącach – z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne – przyjmujemy i realizujemy zamówienia składane głównie przez telefon lub on-line (w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl). Osoby zainteresowane zakupem węgla na miejscu (w składzie węgla) nadal przyjmowane są przez nas w Oknie Obsługi Klienta, znajdującym się tuż przy wejściu do naszego lokalu - w Podolszu, przy ul. Ekologicznej 1.

Prosimy wszystkich Klientów o przemyślane i bezpieczne zakupy. Jednocześnie ponawiamy prośbę, aby osoby chore, czujące się gorzej, jak i te które niedawno powróciły z zagranicy, pozostały w domu i skorzystały z opcji składania zamówień telefonicznie: (33) 877 02 82, (33) 843 60 04.

Więcej informacji zamieszczono na naszej stronie internetowej firmy: adamexpodolsze.pl.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy