reklama

Warto studiować praktycznie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.07.2019 12:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu to jedyna uczelnia publiczna w Małopolsce Zachodniej.
Warto studiować praktycznie!

Studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie w oświęcimskiej Uczelni mają dać studentowi umiejętności praktyczne, które umożliwią zdobycie prestiżowego konkretnego zawodu, zgodnego z aspiracjami i ambicjami młodych ludzi. Dlatego też Uczelnia współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, w których studenci zdobywają cenne doświadczenie zawodowe oraz praktyczne umiejętności pożądane na rynku pracy.

PWSZ w Oświęcimiu posiada certyfikaty potwierdzające najwyższy poziom kształcenia, a dzięki współpracy z otoczeniem gospodarczym, oferuje program nauczania dostosowany do trendów panujących na lokalnym rynku pracy.

W ofercie kształcenia znajduje się 17 kierunków studiów, takich jak: Bezpieczeństwo wewnętrzne, Dietetyka, Filologia angielska, Finanse i rachunkowość, Pedagogika (studia pierwszego i drugiego stopnia) Pielęgniarstwo (studia pierwszego i drugiego stopnia), Politologia (studia pierwszego i drugiego stopnia), Praca socjalna, Wychowanie fizyczne, Zarządzanie i inżynieria produkcji (studia pierwszego i drugiego stopnia), Zarządzanie, Informatyka.

Od roku akademickiego 2019/2020 w oświęcimskiej Alma Mater zupełną nowością będą 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Po otrzymaniu pozytywnej opinii z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego jeszcze w październiku uruchomione zostaną 3 nowe kierunki: Mechatronika, Ratownictwo medyczne oraz Ekonomia.

Dzięki pozyskanym funduszom unijnym w czerwcu bieżącego roku PWSZ Oświęcim uruchomiło nowoczesne Centrum Symulacji Medycznej, w którym znajdują się symulatory wysokiej wierności, profesjonalne sprzęty oraz fantomy, na których studenci przygotowują się do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.

W ramach otrzymanych środków europejskich, Uczelnia realizuje Zintegrowany Program Rozwoju, przez co podniesiona zostanie jakość i standard obsługi studentów, powstanie profesjonalne Akademickie Biuro Karier, w którym doradca zawodowy pomoże w wyborze ścieżki zawodowej.
A studenci i pracownicy będą mogli wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach, będących dopełnieniem posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności.

Na osoby studiujące w oświęcimskiej Uczelni czekają również sześciomiesięczne praktyki zawodowe odbywające się w renomowanych firmach, czy instytucjach publicznych.

Uczelnia nieustannie się rozwija, co potwierdza rozpoczęcie inwestycji budowlanych, dzięki którym na terenie kampusu powstanie trzeci największy budynek o powierzchni ponad 8 tys. m2.

Dodatkowo od nowego roku akademickiego PWSZ Oświęcim otwiera dla swoich studentów świeżo wyremontowany akademik, który zagwarantuje studentom nocleg za niewielkie pieniądze.

„Studiuj z pasją” to hasło przewodnie tejże Uczelni, dlatego też wszystkie osoby, które na co dzień poświęcają czas, aby rozwijać swoje zainteresowania, nie staną przed dylematem: studia czy pasja?, ponieważ PWSZ Oświęcim umożliwia dogodne warunki studiowania i elastyczne podejście do każdego studenta.

Rekrutacja na studia trwa do 29.09.2019 r.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji na stornie internetowej: www.uczelnia.pwsz-oswiecim.edu.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy