W zestawie ZAWSZE TANIEJ!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 08.11.2017 12:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Od początku listopada aż do wyczerpania zapasów, salony Inter Optyk, wprowadzają nową ofertę promocyjną na zakup markowych opraw okularowych.
W zestawie ZAWSZE TANIEJ!
Oferta promocyjna „W zestawie ZAWSZE TANIEJ!” dotyczy włoskich marek opraw okularowych - korekcyjnych, takich jak Vogue Eyewear, Ray-Ban bądź znanej linii Emporio Armani z domu mody Giorgio Armani.

Zasady skorzystania z oferty handlowej są bardzo proste!
Wystarczy przyjść do jednego z salonów optycznych znajdujących się w naszym regionie, a jest ich kilka na przykład Andrychów, Kęty lub w Wadowicach (tutaj znajdziesz wszystkie adresy salonów: http://interoptyk.com/home.html#plants) zbadać wzrok, wybrać ze specjalistą oprawę, która będzie dobrze dopasowana do twarzy. Czas oczekiwania na okulary około 2 dni, a efekt rewelacyjny.

Co najważniejsze, wszystkie ceny zestawów okularowych zawierają już koszt Twoich szkieł okularowych! Zapisz się na darmowe badanie w salonie Inter Optyk i zapytaj o szczegóły promocji specjalisty z salonów Inter Optyk.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy