reklama

W Zatorze otworzyła się Włoska Restauracja Parma!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.09.2021 16:00,
Lokal serwuje kuchnię włoską z makaronami, przystawkami i pysznymi deserami. Oczywiście nie brakuje również prawdziwe włoskiej pizzy.
W Zatorze otworzyła się Włoska Restauracja Parma!

Zatorska Villa Królewiec postanowiła zaczerpnąć kulinarnej inspiracji ze słonecznej Italii, otwierając prawdziwie włoski lokal – Restaurację Parma! Której szefem kuchni jest rodowity Włoch.

Lokal serwuje kuchnię włoską z makaronami, przystawkami i pysznymi deserami. Oczywiście nie brakuje również prawdziwej włoskiej pizzy, która swym unikalnym aromatem skusi każdego miłośnika włoskiej kuchni i nie tylko.

Zobacz menu
Możesz zamówić: w lokalu, na wynos lub telefonicznie z dostawą do domu!

Najlepiej zabierz bliskich, przyjaciół lub kogo tylko chcesz i przyjedźcie razem do naszego lokalu przy ul. Hallera 12 w Zatorze (budynek Villi Królewiec).

A jeśli codzienne obowiązki nie pozwalają Tobie i Twoim bliskim na spędzenie leniwego popołudnia przy smakowaniu specjałów Restauracji Parma, to możesz poprosić nas o przygotowanie dania na wynos lub złożyć zamówienie telefonicznie z dostawą do Twojego domu pod tel. 732 548 964. Dostawa jest GRATIS, jeśli wartość zamówienia wynosi min. 35 zł, a dystans od Restauracji do miejsca odbioru nie przekracza 4 km.

Zapraszamy na włoską ucztę!

Czekamy na Was codziennie w godz. 12.00 - 22.00 w Zatorze, ul. Hallera 12 (przy Villi Królewiec) lub pod numerem tel. 732 548 964

Do zobaczenia!

PS Odwiedź naszą stronę: restauracja-parma.eu i naszego Facebooka: https://www.facebook.com/restauracjaparma!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy