reklama

W jaki sposób można spersonalizować etui?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.03.2021 15:49,
Smartfony to urządzenia, które towarzyszą ich właścicielom przez cały dzień.
W jaki sposób można spersonalizować etui?


Dzięki posiadanym funkcjom i dostępnym aplikacjom umilają życie i wspomagają codzienne czynności. Jeżeli zdarzy się, że telefon ulegnie uszkodzeniu, konieczna będzie jego naprawa, która może okazać się sporym wydatkiem. Etui iPhone 11 to zabezpieczenie dla wybranego modelu telefonu. Oferta etui dla smartfonów jest bardzo obszerna i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Natomiast dla osób lubiących się wyróżniać istnieje możliwość stworzenia etui własnego projektu.

Jak wykonać projekt etui?

Stworzenie własnego etui na telefon nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy znaleźć sklep on line, który udostępnia kreator do tworzenia etui i z niego skorzystać. Obsługa kreatora jest bardzo prosta i nie wymaga znajomości z dziedziny grafiki. Aby zaprojektować etui iPhone 11 wystarczy wejść na stronę sklepu Caseroom.pl i w kreatorze zaznaczyć o jaki model telefonu chodzi. Następnie trzeba się będzie zdecydować na kolor etui, grafikę lub zdjęcie, oraz zaprojektować ułożenie tych elementów.

Stworzenie niepowtarzalnego, oryginalnego pokrowca na telefon zajmuje kilka minut, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta. Poza gotowymi szablonami, grafikami tematycznymi i wzorami, można na etui zamieścić grafikę własnoręcznie zaprojektowaną lub napis. Może to być ulubiona sentencja albo dedykacja. Do spersonalizowania etui iPhone 11 można też wykorzystać zdjęcie swoje lub bliskiej osoby.

etui iPhone 11

Dlaczego warto zaprojektować etui?

Własnoręcznie zaprojektowane etui to dodatek nie tylko do smartfona, ale też do ulubionych akcesoriów używanych każdego dnia, a także do ubrań. Zarówno kolor, jak i zamieszczona na nim grafika odzwierciedla charakter właściciela. Można nie poprzestać na stworzeniu jednego egzemplarza i zaprojektować kilka modeli etui dla swojego iPhona. Silikonowe etui wykonane jest z poliwęglanu. Jest ono bardzo wytrzymałe, gwarantuje stabilny chwyt i łatwo je wyjmować i chować do kieszeni.

Wysoka jakość komponentów sprawi, że kolor nie wyblaknie, a grafika pozostanie wyraźna przez długi okres czasu. Własnoręcznie spersonalizowane etui iPhone 11 to dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Można wtedy na etui zamieścić zdjęcie, które przypomina szczególne zdarzenie lub wspólnie spędzone chwile. Taki prezent ochroni telefon przed otarciem i zarysowaniem, oraz sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Sklep posiada w swej ofercie również gotowe pokrowce na telefon. Są to produkty wysokiej jakości, wykonane ze skóry, drewna i tworzyw sztucznych. Znajdą tu coś dla siebie wielbiciele klasyki i osoby poszukujące ciekawego, oryginalnego etui iPhone 11.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy