reklama

W firmie ADAMEX jeszcze wiosna i… promocyjne ceny opału!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.06.2021 09:53,
Czy zakupiłeś już opał na nowy sezon grzewczy? Okres wiosenny dobiega już końca, a to jednocześnie oznacza, że ucieka najlepszy czas na zakup węgla w atrakcyjnej cenie.
W firmie ADAMEX jeszcze wiosna i… promocyjne ceny opału!

W firmie ADAMEX zapasy węgla workowanego, objętego PROMOCJĄ WIOSENNĄ, kurczą się z każdym dniem. Zapewne, to już ostatnia szansa, aby skorzystać z dużego rabatu przy zakupie orzecha workowanego. Nie warto dłużej zwlekać z decyzją o zakupie opału.

Ogrzewasz swój dom węglem? Przypominamy, że wiosna to idealny czas na zakup węgla w promocyjnej cenie – z myślą o nowym sezonie grzewczym. Dlatego już dziś warto rozważyć zakup węgla workowanego w firmie ADAMEX z Podolsza, gdzie nadal trwa jeszcze PROMOCJA WIOSENNA. W ramach wspomnianej akcji promocyjnej – w cenie obniżonej aż o 60 zł – można zakupić paczkowany (worki 25 kg) orzech z polskich kopalni węgla (w tym również orzech wysokokaloryczny).

Z promocji mogą skorzystać wszyscy Klienci firmy ADAMEX, a więc zarówno osoby zamawiające węgiel w składzie opału, jak i kupujący on-line na stronie naszego sklepu internetowego: ekogroszekplus.pl, gdzie oprócz wymienionych produktów oferujemy także renomowane, produkowane przez siebie ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiał RETOTER®.

Złóż zamówienie już dziś - najlepiej telefonicznie (tel. 792 113 113) lub osobiście w składzie opału, mieszczącym się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1, bądź też dokonaj zakupu on-line w naszym sklepie internetowym ekogroszekplus.pl. Więcej informacji na temat aktualnej oferty węgla (oferowanego luzem jak i workowanego) można uzyskać telefonicznie, dzwoniąc na numer: (33) 843 60 04 oraz (33) 877 02 82 lub odwiedzając stronę internetową naszej firmy: www.adamexpodolsze.pl. Zapraszamy serdecznie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy