reklama
reklama

Uzyskaj do 136.000,00 zł dotacji na remont swojego domu z NZE24!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.06.2024 16:00,
Planujesz remont swojego domu? Program „Czyste Powietrze” oferuje wymianę okien, drzwi, źródła ciepła, ocieplenie budynku, instalację fotowoltaiki lub pompy ciepła.
Uzyskaj do 136.000,00 zł dotacji na remont swojego domu z NZE24!
Dzięki programowi możesz uzyskać dofinansowanie nawet do 136.000,00 zł. Firma NZE oferuje kompleksową obsługę z zakresu dotacji „Czyste Powietrze„ – od wsparcia w uzyskaniu dofinansowania, po fachowy montaż i remont.

Co oferuje NZE?

Termomodernizację domu - zwiększenie izolacji termicznej budynku, zmniejszenie kosztów ogrzewania i większym komfort mieszkania.

Wymianę źródła ciepła - nowoczesne i ekologiczne źródła ciepła, takie jak pompy ciepła, kocioł gazowy, kocioł na pellet.

Wymiany okien i drzwi, bram oraz ocieplenia budynku - nowe okna, bramy i drzwi poprawiają izolację termiczną i akustyczną, a ocieplenie budynku dodatkowo zwiększa efektywność energetyczną.

Instalację paneli fotowoltaicznych - zmniejszenie kosztów dzięki wykorzystanie energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej

Modernizacja instalacji CO i CWU oraz rekuperacja - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania (CO) i ciepłej wody użytkowej (CWU). Dodatkowo, nowoczesne rozwiązania poprzez montaż systemów rekuperacji, aby zapewnić efektywną wentylację i utrzymanie wysokiej jakości powietrza wewnętrznego.

Jak to działa? Zakwalifikuj się do jednego z trzech progów finansowych, przejdź audyt energetyczny, skorzystaj z dostępnych środków - NZE wypełni wszystkie formalności za Ciebie!

Umów się na darmową konsultację, aby poznać szczegóły Programu Czyste Powietrze i dowiedzieć się, jak NZE może Ci pomóc skorzystać z dotacji. Firma NZE zapewni kompleksową obsługę – od pomocy w uzyskaniu dofinansowania, po profesjonalny montaż i remont.

Zapraszamy do kontaktu.

NASZA ZIELONA ENERGIA
ul. Armii Kraków 41, 30-433 Kraków
oddział: ul. Grunwaldzka 1, 34-120 Andrychów

godziny otwarcia pon - pt: 8:00 -16:00
tel: +48 797-655-553- artykuł sponsorowany -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy