reklama

UWAGA SŁOŃCE!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.07.2019 08:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
UWAGA SŁOŃCE!

Okulary przeciwsłoneczne pomagają nam skutecznie chronić oczy przed promieniowaniem słonecznym, dlatego zawsze warto je mieć przy sobie.

Visus Optyk przygotował dla Państwa szeroką ofertę wysokiej klasy produktów.

Rabaty -20%,-30%,-50%

Inwestycja w dobrej jakości okulary z pewnością przełoży się na kondycję naszych oczu.

W swojej ofercie posiadamy okulary przeciwsłoneczne renomowanej marki:

Osobowość.Tożsamość. Jakość. Oryginalność.TechnologiaOkulary przeciwsłoneczne z filtrem, pełnią niezwyke ważną dla Twoich oczu funkcję ochronną przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego UV.

Tylko okulary z pełnym filtrem UV400 zapewniają kompletną ochronę przeciwsłoneczną przez cały rok.

Posiadamy również okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, które podnoszą bezpieczeństwo i komfort za kierownicą. Gdy tylko bardziej świeci słońce i zaczynają łzawić Ci oczy ,nie ważne czy to jest lato, czy zima.Zastanawiasz się jak ulżyć swoim oczom? Zapomnij o zwykłych okularach przeciwsłonecznych,jest coś znacznie wygodniejszego i użytkowo lepszego – okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją. Najważniejsza zaleta polaryzacji to mniej odblasków.Sprawdzi się w mieście, gdzie od budynków i samochodów odbija się słońce i oślepia Twoje oczy. Poprawi samopoczucie i widzenie nad wodą i w plenerze. W samochodzie poczujesz, że po jeździe masz mniej zmęczone oczy. Dodatkowo nie umknie Ci zmiana świateł nawet w bardzo ostrym słońcu. Brak odblasków to też większe bezpieczeństwo na drodze – zobaczysz wszystko wyraźniej i szybciej będziesz w stanie podjąć właściwe decyzje.

Zobacz, jaka jest różnica między tym, co widzisz bez polaryzacji i z polaryzacją:

Zapraszamy do naszych sklepów internetowych:

Zakłady Optyczne Visus Optyk

Andrychów, Rynek 6, tel.: 33 843 66 85.

Andrychów, ul Krakowska 146: tel.: 33 875 22 20.

Wadowice, ul. Mickiewicza 27, tel.: 33 873 26 93.

Wadowice, ul. Szpitalna 2, tel.: 33 873 35 97.

Zator, ul. Palimąki 2, tel.: 33 841 09 15

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy