reklama

Teraz Kavke - poznaj zupełnie nowy świat kawy!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.09.2020 13:40,
Zapraszamy na kawę przygotowaną indywidualnie dla Ciebie. Zostań koneserem kawy najwyższej jakości!
Teraz Kavke - poznaj zupełnie nowy świat kawy!
Pod koniec lat pięćdziesiątych kawa była towarem trudno dostępnym i luksusowym. Stała się pewnego rodzaju walutą zastępczą, prezentem, bez którego nie szło się na żadne imieniny, a nawet do urzędu. Otwierała wiele drzwi i ułatwiała kontakty międzyludzkie. Czy coś się zmieniło? Oprócz tego, że kawa teraz jest ogólnie dostępna, to kompletnie nic!

TERAZ KAVKE to wyjątkowa polska kawa dla prawdziwych koneserów, której pierwsze wypalenie odbyło się 11 lat temu. Dobra kawa zaczyna się od wysokiej jakości ziarna pierwszego gatunku, dlatego właśnie tylko takie sprowadzamy. Jest ono ręcznie selekcjonowane przed i po wypaleniu. Kawa, którą otrzymasz, jest wypalana z wysoką starannością, pasją oraz idealnie wpisuje się w kategorię produktu premium.

Co to oznacza? W paczce kawy, którą kupujesz, nie znajdziesz żadnej połówki czy pustej skorupki ziarna. Po kilkunastogodzinnym odpoczynku trafia ona do opakowania. Bardzo istotna jest dla nas jakość kawy, którą będziesz pił – nieważne, czy w dobrej restauracji, biurze czy w zaciszu swojego domu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza kawa cechowała się idealną słodyczą, unikalnym aromatem i doskonałym balansem.

Zapraszamy do naszego oficjalnego sklepu internetowego


✓ Wybierz jedną z czterech wyjątkowych mieszanek kawy Teraz Kavke i oddaj się przyjemności jej picia i przygotowywania.
✓ Wspieraj lokalnych producentów i kupuj u nas! Kup kawę i pochwal się znajomym, oznaczając nas na Instagramie @terazkavke!
✓ Przygotuj naszą kawę na mnóstwo sposobów, obserwując nasz facebookowy profil, na którym umieszczamy przepisy na przyrządzanie różnego rodzaju kaw! www.facebook.com/terazkavke.Do zobaczenia wkrótce!

"Nigdzie się̨ człowiek tyle nie dowie o lokalnym obyczaju, języku i slangu, o aktualnych wydarzeniach, o cenach, o tym, co właśnie minęło albo ma nadejść́, ba, nawet o samym sobie nigdzie się̨ tyle człowiek nie dowie, co przy porannej kawie.”
WOJCIECH CEJROWSKI, PODRÓŻNIK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy