reklama

Tego jeszcze nie było – samoobsługowa myjnia dla psów!!!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.08.2020 08:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W Wadowicach, na os. Pod Skarpą powstała pierwsza w powiecie PSIA MYJNIA.

Tego jeszcze nie było – samoobsługowa myjnia dla psów!!!

W niewielkim budynku zainstalowano punkt, w którym, (podobnie jak np. w myjni samochodowej) można umyć swojego czworonoga. Dodatkowo można tam psiaka samodzielnie wyczesać, a nawet ostrzyc.

Każdy, kto posiada psa i dba o jego pielęgnacje chciałby wykąpać pupila szybko i sprawnie bez konieczności sprzątania całej łazienki.
Taką możliwość daje właśnie nowo otwarta Samoobsługowa Myjnia dla Psów!

Wanna w psiej myjni jest wygodna i całkowicie bezpieczna, gdyż jest specjalnie do tego przystosowana i posiada antypoślizgowe podłoże. Prysznic jest wyposażony w słuchawkę która nie emituje ultradźwięków, dzięki czemu pies się mniej stresuje. Na koniec kąpieli psa można także wysuszyć.

Obsługa automatu jest bardzo prosta i intuicyjna – wystarczy tylko wybrać odpowiedni program i gotowe. Do wyboru mamy aż 6 programów: szampon, ciepła woda, odżywka, szampon przeciw pchłom i insektom, suszenie delikatne i suszenie mocne.

Dodatkowo maszyna posiada również bezpłatny program Dezynfekcja, który umożliwia dezynfekcję wanny zarówno przed, jak i po kąpieli psa, aby w myjni było czysto i bezpiecznie.

Koszt kąpieli w psiej myjni wynosi 2 zł za minutę. Czas kąpieli jest ustalany indywidualnie przez każdego właściciela czworonoga, który sam decyduje jak długo będzie kąpał lub suszył pupila. Dodatkowo w trakcie kąpieli można włączyć pauzę i zatrzymać naliczanie czasu.

Na wizytę w myjni nie trzeba się umawiać, otwarta jest codziennie od 08:00 do 20:00!


Skąd powstał taki pomysł? Otóż posiadamy dwa owczarki niemieckie. Wykąpanie ich w domowych warunkach stwarzało zawsze wiele problemów. Psia myjnia to było dla nas idealne rozwiązanie, które przetestowaliśmy wielokrotnie, aż w końcu sami postanowiliśmy stworzyć takie miejsce w naszym regionie.Jest to miejsce stworzone z myślą o psach i ich właścicielach !

Zęchamy do śledzenia naszego fanpage, gdzie będą organizowane różne promocje !!!
https://www.facebook.com/myjniadlapsowwadowice/?modal=admin_todo_tour


Zapraszamy serdecznie !!!

Samoobsługowa myjnia dla psów

Wadowice, przy al. Wolności (na przeciwko sklepu Lewiatan)

Tel.: +48 574 586 654

www.myjniadlapsow.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy