TD Audio - inna metoda kupowania

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.11.2014 00:00, REKLAMA
Zakup sprzętu stereo czy zestawu kina domowego to często inwestycja na lata, dlatego przy jego zakupie warto kierować się przede wszystkim… własnym słuchem.
TD Audio - inna metoda kupowania

- Sprzęt audio to nie proszek do prania, buty czy sukienka, więc nie powinno się go kupować w taki sam sposób mówią właściciele TD Audio. – Właściwsze byłoby tu raczej porównanie do decyzji o kupnie samochodu, gdzie konkretne egzemplarze widzianych w reklamach, zachwalanych przez ekspertów i popularnych wśród kupujących modeli, możemy sami przetestować podczas jazdy próbnej. Bo cóż z tego, że znamy konstrukcję i wszelkie parametry danego auta oraz wiemy, że jego osiągi są lepsze, niż w innych modelach, skoro nie mamy pojęcia, jak będzie się ono zachowywać w czasie jazdy? A przede wszystkim, czy to właśnie nam będzie się nim dobrze jeździć? Podobnie jest ze sprzętem audio; najlepiej jest go najpierw wypróbować – posłuchać i sprawdzić, czy nam odpowiada, czy spełnia nasze oczekiwania.

 

W pokoju odsłuchowym TD Audio, na wygodniej kanapie możemy bezpłatnie skonfrontować nasze wyobrażenia o sprzęcie z jego rzeczywistym brzmieniem.

 

Znajdziemy tu produkty m.in. takich marek, jak: Pylon Audio, Yamaha, Onkyo, Marantz, Denon, NAD, Dali, Elac, Boston Acoustics czy Mission, których czasem próżno szukać na półkach sieciowych supermarketów, a mogą nas mile zaskoczyć swą jakością i ceną.

 

Najlepiej na taki odsłuch wybrać się z własnymi i dobrze nam znanymi nagraniami, filmami lub… sprzętem, jeśli np. chcemy sprawdzić, jak nasz wzmacniacz zabrzmi z innymi kolumnami.

W ofercie tego nietypowego sklepu znajdują się również albumy muzyczne oraz akcesoria takie, jak listwy zasilające, stojaki i uchwyty do montażu kolumn, kable oraz złącza.

Właściciele oferują także pomoc w montażu oraz odpowiednim ustawieniu zakupionego sprzętu.

 
- Chętnie coś zaproponujemy doradzimy czy podpowiemy, ale ostatecznie to Klient i jego ucho decyduje, który sprzęt lub zestaw jego zdaniem brzmi najlepiej i spełnia jego oczekiwania – mówią właściciele TD Audio, zachęcając do wizyt w swym sklepie i studio odsłuchowym.

TD AUDIO ma swoją siedzibę w Andrychowie przy ul. Żwirki i Wigury 74d.

 
Kontakt:
Darek: 884-807-888.

Strona internetowa: www.tdaudio.pl
GPS N 49° 50' 23” E 19° 19' 30"

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy