Tancerze na START! Rewia Dziecięco-Młodzieżowa DINO rozpoczyna nowy sezon

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.08.2020 11:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kolejny, a dokładnie 29 sezon artystyczny Rewii Dziecięco-Młodzieżowej "DINO" z Andrychowa, rusza od 01.09.2020.
Tancerze na START! Rewia Dziecięco-Młodzieżowa DINO rozpoczyna nowy sezon

Rozpoczynamy zajęcia - jak zwykle - w kliku grupach, tak jak to było w roku poprzednim.

Link do zapisów /zapisy dotyczą zarówno nowych osób, jak i tych tancerzy, którzy byli z Nami już w poprzednich latach/ :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQOx3XC0_WK9aOzXigNs776UJPsofVyxSgaTsmxTvOFha3qw/viewform?fbclid=IwAR11lAQQUajpr-MBxlgZBhINP4IrREbyDv8l8PK7CpsGw60hGPR89LXgjb8

Ważne informacje dla nowych dzieci zainteresowanych zajęciami w naszej Rewii, na naszej stronie facebookowej - www.facebook.pl/RewiaDINO , ale teraz kilka ważnych szczegółów:

DINO posiada w pełni bezpieczne sale do tańca, specjalna podłoga dostosowana do wymogów tancerzy, trzy obszerne sale wyposażone w lustra do prowadzenia zajęć tanecznych.

Profesjonalna i doświadczona kadra, mająca uprawnienia oraz ubezpieczenie /dotyczy zarówno osób biorących udział w zajęciach, jak i obiektu, w których prowadzimy zajęcia/.

Sale oraz wszystkie inne pomieszczenia, z których korzystają nasi podopieczni, są odpowiednio przygotowywane do zajęć, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi, w pełnym zakresie dezynfekowane.

Nowy sezon będzie kontynuacją przygody z tańcem nowoczesnym, współczesnym oraz kolejny raz nasi podopieczni wezmą udział w dużej produkcji scenicznej, aktorsko-taneczno-wokalnej. Dotychczasowe musicale oraz koncerty najbardziej znane andrychowskiej publiczności, to: "Świąteczne Marzenia" oraz koncert wspomnień Michaela Jacksona.ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy