Szukasz pomysłu na dodatkowe pieniądze na wakacje? Zobacz 6 wskazówek

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.06.2019 19:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wakacje tuż-tuż, a kasy w portfelu wcale nie przybywa? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym pojedziesz na wymarzony letni odpoczynek. Sprawdź nasze porady, zastosuj się do nich, a Twój cel będzie na wyciągnięcie ręki.

Szukasz pomysłu na dodatkowe pieniądze na wakacje? Zobacz 6 wskazówek

Wskazówka pierwsza: poszukaj dodatkowej pracy

Jesteś studentem i po zajęciach na uczelni masz jeszcze dużo wolnego czasu? W takim razie wykorzystaj to i znajdź dodatkowe zajęcie przed wakacjami. W czasach niskiego bezrobocia i statusu studenta nie będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie zajęcia. Zdobyte w ten sposób pieniądze na pewno bardzo się przydadzą podczas letnich dni, chociażby po to, żeby wykupić wycieczkę all inclusive lub pojechać ze znajomymi na muzyczny festiwal. Pomysłów na ich dobre spożytkowanie na pewno nie zabraknie.

Wskazówka druga: zaciśnij pasa

Jeżeli nie chcesz się zadłużać ani też rezygnować z wakacyjnych wyjazdów, możesz po prostu zacząć żyć oszczędniej niż dotychczas. Ogranicz wydatki na rzeczy, które są całkowicie zbędne w Twoim życiu. Na pewien czas zrezygnuj też z codziennych przyjemności – z jedzenia na mieście, picia alkoholu czy wyjść do kina. Możesz też zwracać większą uwagę na to, jakie produkty i za jakie kwoty nabywasz w sklepach – liczne internetowe porównywarki cenowe mogą w kilka chwil wskazać Ci miejsca, w których kupisz je znacznie taniej. Choć takie działania wymagają nieco wysiłku, nie są nie do przejścia. Zaoszczędzone w ten sposób drobne kwoty szybko uzbierają się w większe, a Twoje marzenie o cudownych wakacjach przeistoczy się w całkowicie namacalny plan.

Wskazówka trzecia: zmień plan

Niektórym może się wydawać, że tylko ekskluzywna wycieczka do ciepłych krajów zapewni im doskonały wypoczynek. Tymczasem może się okazać, że wyjazd do jednego z pięknych polskich miast będzie równie satysfakcjonujący i do tego znacznie tańszy. W końcu za wszystkie przyjemności będziesz płacić w złotówkach, a nie w euro. Jeżeli chcesz spędzić udane wakacje bez nadmiernego wydawania pieniędzy, możesz wybrać się na jeden z letnich festiwali, na przykład na Pol’and’Rock, który jest imprezą całkowicie darmową. Dobrym pomysłem jest również śledzenie atrakcji i koncertów organizowanych w miejscu Twojego zamieszkania – wówczas na letnie przyjemności wydasz bardzo niewiele, a w towarzystwie świetnej ekipy będziesz bawić się naprawdę nieźle.

Wskazówka czwarta: pożycz pieniądze na wakacje

Choć nie do końca jesteśmy zwolennikami rozwiązania takiego jak szybkie pożyczki, w niektórych sytuacjach może się ono okazać jedyną rozsądną opcją. Zwłaszcza wtedy, gdy jest już za późno na podjęcie dodatkowego zatrudnienia, a termin ulubionej imprezy zbliża się wielkimi krokami. W takim przypadku najlepsze będzie sięgnięcie po szybkie pożyczki online. Pamiętaj, aby w amoku przygotowań do wyjazdu nie zapomnieć o dokładnym zapoznaniu się z regulaminem i umową pożyczki, a także harmonogramem spłat. Miej pewność, że rozumiesz to, co podpisujesz i zgadzasz się na wniesienie dodatkowych opłat i pokrycie – często niemałych – odsetek. Szybka pożyczka na konto bez wątpienia jest szalenie wygodnym rozwiązaniem, po które sięga wiele osób. Ceną, jaką płaci się za komfort, jaki dają pożyczki na raty, są jednak spore koszty. Przed podjęciem ostatecznej decyzji rozważ też, czy na pewno będzie stać Cię na spłaty późniejszych rat. Uwzględnij wszystkie opłaty, odsetki i prowizje, które pobierze od Ciebie pożyczkodawca. Mierz siły na zamiary.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy