reklama

Świąteczna Promocja w e-sklepie firmy ADAMEX!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.12.2020 10:45,
Marzysz o tym, aby chociaż zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były inne… inne od pozostałych dni w tym jakże trudnym dla nas wszystkich roku?...
Świąteczna Promocja w e-sklepie firmy ADAMEX!

Przykład pandemii pokazał, jak „niewiele” czasem potrzeba, by zakłócić „złudną harmonię” i spokój naszego życia… Pokazał, że nie wszystko możemy mieć jednak pod kontrolą… Są jednak liczne sprawy, nad którymi możemy w pełni panować, nad którymi nigdy nie powinniśmy tracić kontroli… Należy do nich troska o ciepło naszego domu - zarówno w sensie duchowym, jak i fizycznym (bardzo istotnym w sezonie grzewczym). Nie zapomnijmy więc w porę zakupić dostatecznej ilości opału - zwłaszcza, że przełom grudnia i stycznia to od lat czas, w którym zima najczęściej daje znać o sobie… I Ty postaw na ciepło! Wybierz najnowszą ofertę firmy ADAMEX, która w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNEJ oferuje Klientom sklepu internetowego ekogroszekplus.pl wybrane produkty workowane w super atrakcyjnych cenach!

Osoby, które troszczą się o ciepło w swoim domu dobrze wiedzą, że nawet jeśli za oknem nie ma tęgich mrozów, to i tak niezbędne jest ogrzewanie go w sezonie grzewczym, aby utrzymać w nim właściwą temperaturę. Nie warto więc zwlekać z zakupem opału aż do wyczerpania zapasów opału – zwłaszcza w tak niestabilnych czasach nie można mieć pewności, czy uda nam się zakupić wówczas taki węgiel, jakiego chcemy. Jeszcze gorzej, jeśli w danym momencie akurat pojawią się deszcze, bowiem będzie on wówczas bardzo mokry… Dlatego nie zwlekaj! Najlepiej już dziś zakup opał workowany w super promocyjnych cenach w e-sklepieekogroszekplus.pl, należącym do firmyADAMEX z Podolsza!

Nie pozwól, by niskie temperatury za oknem mogły popsuć Tobie i Twojej rodzinie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Odwiedź nasz sklep internetowyekogroszekplus.pli zrób zapasy na co najmniej kilka tygodni zimy – zwłaszcza, że teraz, wybrane produkty od firmy ADAMEX, zostały objęte PROMOCJĄ ŚWIĄTECZNĄ. Spiesz się! Oferta promocyjna ważna jest tylko do 24 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Przypominamy, że firma ADAMEX oferuje renomowane ekogroszki:STRONG®, ENERGY plusoraz wzbogacony ekomiałRETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach:groszek II JARET, orzech oraz orzech wysokokaloryczny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń na numer naszej infolinii: 792 113 113. Więcej informacji znajdziesz również na stronach: sklepu internetowego ekogroszekplus.pl oraz adamexpodolsze.pl.

Jednocześnie pragniemy życzyć Państwu zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła i optymizmu Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu pięknych i niezapomnianych chwil, przeżywanych wspólnie z bliskimi osobami. Niech ten Nowy 2021 rok okaże się być zdecydowanie lepszym od poprzedniego… niech pozwoli Państwu na realizację swoich zamierzeń i postanowień, a także dostarczy okazji do szczęścia. Do siego roku!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy