reklama

Śniadania w Restauracji Mickiewicza

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.12.2022 09:25,
Oprócz kultowych już podpłomyków, placków ziemniaczanych po andrychowsku, pieczonych ryb czy burgerów, do restauracji wprowadzono śniadania.
Śniadania w Restauracji Mickiewicza

Restauracja Mickiewicza to wyjątkowe miejsce na mapie Andrychowa, stworzone z miłości do jedzenia i pasji kulinarnej. Niezmiennie od 4 lat łączy w sobie nowoczesne podejście do kuchni i otwartość na światowe trendy.

Od niedawna w restauracji można zjeść również wyśmienite śniadania – zarówno na słodko, jak i na słono, by każdy mógł znaleźć dla siebie to co lubi! ;)

W ofercie między innymi bagietki z tuńczykiem, z grillowanym kurczakiem, z bekonem, z szarpaną wieprzowiną, bajgle z bekonem, z łososiem, z mozzarellą, granola, chlebek bananowy, a także zapiekanki andrychowskie, które mają tutaj swoją ciekawą historię.

Być może niektórzy z Was pamiętają lata 80/90, kiedy dworzec autobusowy znajdował się na Placu Mickiewicza, a tuż obok dworca sprzedawane były właśnie kultowe zapiekanki andrychowskie

Dziś w tym samym miejscu Restauracja Mickiewicza wraca do korzeni i tak, jak z plackami ziemniaczanymi po Andrychowsku, tak i z zapiekankami, pragnie przywołać u niektórych wspomnienia, a innych zapoznać z smakami Andrychowa.

Zapraszamy na śniadania - serwowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 ! :)

Śniadania, obiady dnia (zupa + główne danie 25zł) i pozostałe dania z karty można również zamówić z dostawą do domu lub pracy dzwoniąc pod numer – 697 697 030.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy