Sklep zoologiczny AQUA-ZOO zaprasza wszystkich pasjonatów zoologii!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.03.2019 16:52, REKLAMA
Zobaczcie szczegóły.
Sklep zoologiczny AQUA-ZOO zaprasza wszystkich pasjonatów zoologii!

Szczególne miejsce w naszym sklepie zajmuje akwarystyka, a konkretnie pielęgnice z afrykańskich jezior Malawi oraz Tanganika, jednakże staramy się, aby rybki z pozostałych słodkowodnych zakątków świata stały razem z nimi na piedestale.

Znaleźć u nas można chomiki, świnki morskie, króliki a całą resztę gryzoni sprowadzamy „z dnia na dzień” na życzenie klienta.Posiadamy również ofertę ptaków egzotycznych. Papugi, amadyny oraz kanarki śpiewem i urokiem szybko rozkochają w sobie nowych właścicieli.

Możemy pochwalić się również najbogatszą ofertą gadów w Andrychowie: agama brodata, agama błotna, gekon lamparci, kameleon jemeński, kameleon lamparci to stworzonka, które na stałe wpisały się w naszą ofertę, a całą resztę jesteśmy w stanie zorganizować w parę dni. Czworonożni przyjaciele mogą odnaleźć u nas wszystko czego potrzebują.

Naszym klientom staramy się przekazać jak najwięcej informacji oraz ułatwić postawienie pierwszych kroków w tymże skomplikowanym i zagadkowym świecie zoologii. Naszym celem jest ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy, aby zadowolić najbardziej wymagających gości.


Czekamy na Was przez 7 dni w tygodniu!

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: www.aquazoosklep.pl


Sklep Zoologiczny AQUA ZOO

Andrychów, ul. Włókniarzy 31

tel. 505 398 831ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy