SCREEN – NOWOCZESNY KROK W SYSTEMACH OSŁON ZEWNĘTRZNYCH

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.09.2020 17:40,
Moda i funkcjonalność? Czy można to połączyć? Odpowiadamy – zdecydowanie tak!
SCREEN – NOWOCZESNY KROK W SYSTEMACH OSŁON ZEWNĘTRZNYCH

Trendy, które wyznacza branża architektoniczna oraz budowlana są zmieniane na bieżąco, a wymagania postawione producentom osłon zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych są wysokie. Często nowoczesne rozwiązania zobowiązują nas do ponadprogramowego działania. Elastyczność połączona z kompletną wiedzą merytoryczna i techniczną umożliwia zrealizowanie każdej inwestycji, niejednokrotnie tych skazanych na niepowodzenie.

Systemy osłonowe zewnętrzne wymagały rozwiązania – energooszczędnego, solidnego, estetycznego oraz komfortowego – wpisującego się w potrzeby domów nowoczesnych oraz pasywnych. ROLETY SCREEN spokojnym tempem pojawiają się na rynku Polskim, zyskując coraz to większą rzeszę klientów.

Produkt wyróżnia wysoka ochrona pomieszczenia przed promieniowaniem słonecznym, która oscyluje na poziomie 75%. Taki wynik pozwala na ulepszenie bilansu energetycznego budynku, poprzez wsparcie urządzeń chłodzących przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów eksploatacyjnych. Istotną funkcją rolet screen jest poprawa ergonomii – zrównoważony rozkład promieniowania w pomieszczeniu tworzy przyjazną atmosferę pracy redukując szkodliwe refleksy występujące na przykład podczas pracy z komputerem.


Szeroka gama kolorystyczna tkanin połączona z różnorodnością faktury oraz specyfikacją techniczną pozwala na dostosowanie produktu do wysokich wymagań inwestora. Tkanina zintegrowana z prowadnicami za pośrednictwem systemu ZIP tworzy barierę dla podmuchu wiatru do 145 km/h. Pełna kompatybilność z automatyką pogodową oraz napędami z serii inteligentnego domu, tworzy możliwość konfiguracji produktu pod własne, indywidualne potrzeby. Warto wspomnieć, iż otwarty screen jest idealną barierą ochronną dla wszelkich insektów.

Jedną z wielu cech tego produktu, jest jego uniwersalność w aspekcie dostosowania do powierzchni montażowej. Z powodzeniem możemy zastosować rolety screen w nowo budowanych obiektach, w budynkach już istniejących, jak również w przypadku dużych powierzchni przeszklonych czy pergoli.

Zapraszamy do naszych biur handlowych w Andrychowie i Zatorze w celu zaprezentowania produktu. Przypominamy, iż usługa pomiaru, wyceny oraz fachowego doradztwa jest u nas bezpłatna – zachęcamy do kontaktu.

Więcej przeczytasz na www.fill.com.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy