reklama

Schudnij na basenie, łatwo i przyjemnie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.10.2015 16:50, REKLAMA
Godzina pływania to 470 kalorii mniej i najlepsza droga do kształtnej figury.
Schudnij na basenie, łatwo i przyjemnie!

Pływanie na basenie jest najbardziej uniwersalną formą ćwiczeń ruchowych, ponieważ aktywuje niemal wszystkie grupy mięśni. Jest to też najbardziej bezpieczna forma ruchu - w wodzie ciało jest lżejsze, więc odciążamy automatycznie stawy, kolana i kręgosłup. To idealne rozwiązanie dla osób z nadwagą oraz wszystkich pracowników biurowych, którzy mają zawodowe problemy z bólami pleców i szyi.


Intensywność treningu ma znaczenie

Oczywiście jeżeli całą godzinę będziesz pływać szybko i intensywnie spalisz dużo więcej kalorii niż podczas umiarkowanego ruchu przeplatanego kilkuminutowym odpoczynkiem. Każda opcja jest natomiast wartościowa i zbawiennie wpływa na ciało. W wodzie można również wykonywać proste ćwiczenia fizyczne dodatkowo wzmacniające mięśnie.

 

 

Aquaaerobik

350 kalorii mniej w pół godziny! świetne zajęcia dla osób w każdym wielki, o dowolnej kondycji. Możesz skorzystać z grupowych zajęć np, na basenie w Kętach (Ośrodek Sportu i Rekreacji) - zajęcia we wtorki i czwartki o 21:15. A jeśli nie masz możliwości uczestniczenia w zajęciach z instruktorem, możesz samodzielnie poćwiczyć, np.

 

  1. Marsz w wodzie - wzmacnia mięśnie łydek, uda i pośladki. Jeśli dodatkowo dodasz intensywny ruch ramion (jak sprinterzy) wzmocnisz i ukształtujesz ramiona.

  2. Pajacyki - podskoki w bok wzmocnią wewnętrzne i zewnętrzne partie nóg oraz pośladki

  3. Skręty tułowia - możesz je wykonać w 2 wersjach: ze złączonymi przed piersią dłońmi lub (wersja trudniejsza) z rozłożonymi ramionami. Ćwiczenie kształtuje talie, wzmacnia mięśnie całego brzucha i pleców.

 


Nienaganny wygląd już teraz!

Niezależnie od figury, czy jesteś przed czy po odchudzaniu, wystarczy że założysz modny, modelujący sylwetkę strój kąpielowy i możesz wyglądać imponująco! Jeżeli nie wiesz, gdzie znaleźć dobre i pięknie uszyte stroje kąpielowe na basen, polecamy naszego lokalnego producenta Lorin.

 

Stroje kąpielowe możesz przeglądać na sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym LORIN w Andrychowie, ul. Legionów 3a.

 

 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy