reklama

Salon partnerski Wiśniowski w Wadowicach [FOTO]

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.04.2022 15:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Firma Kontra Home mieszcząca się w Wadowicach przy ul. Putka 9 to największy w regionie salon drzwi i podłóg oraz bram, okien, rolet okiennych i ogrodzeń.
Salon partnerski Wiśniowski w Wadowicach [FOTO]
Obecna na lokalnym rynku od 14 lat rodzinna firma działająca wcześniej pod szyldem RuckZuck, oparta jest w całości o rodzimy kapitał.
Na łącznej powierzchni ponad 800 m2 prezentowane są drzwi i podłogi, wysokiej jakości tapety wiodących krajowych i zagranicznych producentów. Oferta nasza został poszerzona również o szeroką ofertę rolet okiennych zewnętrznych i wewnętrznych największego producenta firmy Anwis.

W ubiegłym roku został otwarty Salon Partnerski firmy Wiśniowski oferujący produkty dla domu i przemysłu w zakresie bram, ogrodzeń, okien, rolet okiennych, stolarki aluminiowej, automatyki.

W bieżącym roku salon drzwi i podłóg, przeszedł gruntowną metamorfozę i może pochwalić się jedną z największych w regionie ekspozycji drzwi firm Intenso Doors, Porta, DRE, Erkado, Martom, Barański, Gerda, Wiśniowski.

Zostaliśmy również Partnerskim Salonem Premium (jedne z nielicznych w kraju) firmy Barański jednego z największych producentów drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w Polsce.Asortyment podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych jest równie imponujący i obejmuje ofertę m.in. firm Pergo, Classen, Weninger, Swiss Krono, Jawor Parkiet, Diamett.Dla całego asortymentu firma oferuje usługę profesjonalnego montażu. Montażem zajmują się fachowcy z kilku i kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie Wadowic, Andrychowa, Kęt, Oświęcimia, Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej, Zatora ale również Krakowa.

Więcej szczegółów odnośnie oferty znajdą Państwo na stronie www.kontrahome.pl

Masz pytania? Zadzwoń:

Salon partnerski Wiśniowski (drzwi, okna, bramy, ogrodzenia, rolety) tel. 570 312 403

Kontra Home (drzwi, podłogi, tapety) tel. 570 312 405


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy