reklama

Rozdajemy prezenty na Dzień Dziecka

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.05.2015 16:40, REKLAMA
Każde dziecko, które zagości w Parku Miniatur 31 maja otrzyma prezent niespodziankę!
Rozdajemy prezenty na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto bardzo wyczekiwane przez Milusińskich. Park Miniatur postanowił uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób i obdarować dzieci prezentami.


- Kochani Rodzice, zróbcie dzieciakom przyjemność i zabierzcie je do Parku Miniatur i Warowni w niedzielę 31 maja. Wyszaleją się na karuzelach, postrzelają z łuku a przede wszystkim każde dziecko* otrzyma niespodziankę – mówi Agnieszka Bylica z Parku Miniatur. Prezenty – niespodzianki to rower, hulajnogi, zabawki, słodycze i upominki.

 

Zapowiada się niezwykły dzień, obfity w atrakcje. Dzieciakom czas będą umilać animatorzy – pomalują buźki, a dla chętnych nawet i paznokcie, poczęstują cukierkiem, wręczą balon, poprowadzą gry i zabawy. Rodzice w tym czasie będą mogli oddać się relaksowi, wziąć udział w degustacji produktów.

 

 Słońce, prezenty, cukierki, urzekające widoki i przede wszystkim roześmiane buźki szczęśliwych dzieci… Nic więcej nie trzeba. Park Miniatur i Warownia czekają.

 

Więcej informacji – www.parkminiatur.info/wydarzenia 

 

* Do 16 roku życia

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy